BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Кой цвят предпочиташ в спалнята?

+4
Christina.
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
Renesita
8 posters

pollКой цвят предпочиташ в спалнята?

червен
3
33%
оранжев
0
0%
жълт
0
0%
зелен
0
0%
синьо-зелен
0
0%
светло син
0
0%
тъмно син
0
0%
охра
1
11%
кафяв
0
0%
друг
5
56%
Общо гласове:
9

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyКой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
Друг... тези нещо не ме радват Кой цвят предпочиташ в спалнята? 2115147716:

______________________________
Кой цвят предпочиташ в спалнята? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
Друг ... искам нещо светло и мотивиращо. Да речем комбинация от бяло и лилаво, или заедно с червено, може и много светло зелено :))

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
Моята стая е в 3 цвята - лилаво, зелено и бяло, 1 зелена стена, 1 бяла и 2 лилави :slynce:

______________________________
Кой цвят предпочиташ в спалнята? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Кой цвят предпочиташ в спалнята? 4965902g

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
охра или червен.. охх, не знам. Мъжът ми ще мисли за това. :lmao:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Кой цвят предпочиташ в спалнята? 7389738n


Кой цвят предпочиташ в спалнята? Badge1

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
Друг :p: Виолетово, лилаво, черно, бяло.....и комбинации от тези цветове Кой цвят предпочиташ в спалнята? 2115147716:

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
Червен и Черен....

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
сега съм с тапети |-( , но мислим да правим ремонт на пролет, което значи че аз вече си имам модел как да си я направя в черно и бяло, ако не се промени на лилаво и бяло, че нещо много взе да ме кефи лилавкото. :slynce:

______________________________
❤ ❤ ❤ Chris Brown ❤ ❤ ❤
You made me who I am, from the words you said.


Човек трябва да носи хаус в душата си, за да може да се роди танцуваща звезда..! - Фридрих Ницше

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
Ами гласувах за червен... и аз не знам защо като можех да дам на "друг". Гласувах за, червен защото до есента стаята ми беше в червено. Много се кефех вечер като изгася крушката и включа нощната лампа и да я насоча към стената и цялата стая светеше с червена светлина :slynce: Спях така, много ми беше успокояващо.
Сега от септември стените ми са така - една стена в лилави раета, лилави раета, лилави цветя, лилави цветя. Т.е., идва все едно една голяма раета, една голяма цветя. Не знам дали ме разбрахте. Тапети са, страшно готини и бяха нов модел, много актуални. Взехме и лилав полилей във формата на... ами не мога да опиша. Ако имате такива кръгли набръчкани мрежести гъби за баня - на такова наподобява. И аз съм луднала по лилавото, споко :p: И има супер малък отвор отдолу, от който да излиза светлина, на всичкото отгоре полилея не позволява крушката да е повече от 60 вата. Всеки възрастен казва, че стаята ми е ужасно тъмна вечер заради комбинацията тапети + полилей. Всеки на моята възраст казва, че стаята ми е супер яка. Майка ми ми казва, че стаята ми е вампирска. Е кво по-яко?! Кой цвят предпочиташ в спалнята? 2115147716:

______________________________
Кой цвят предпочиташ в спалнята? Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionКой цвят предпочиташ в спалнята? EmptyRe: Кой цвят предпочиташ в спалнята?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите