BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share

Жените клюкарстват и за интимния си живот

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Шефче
~ i.LLusion

Брой мнения : 4294

Жените клюкарстват и за интимния си живот Empty
ПисанеЗаглавие: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 19:46

Жените клюкарстват и за интимния си живот 00004583

Прието е да се смята, че мъжете обичат да споделят сексуалните си приключения с приятели, като по този начин гъделичкат егото си.

Специалисти обаче посочват, че представителките на нежния пол обсъждат много повече интимния си живот и завоеванията си.
Те не са способни да пазят и тайна в това отношение – 43%, които са изневерили на партньора си дори веднъж, споделят това с най-близкия си приятел. Цели 15% разказват за авантюрите си на повече от един близък човек.

При мъжете показателите са съвсем различни. 3/4 от тях не биха признали пред приятели своите изневери, тъй като обикновено се притесняват, че истината ще излезе наяве. От друга страна обаче те са с 50% по-склонни да разкажат на непознат историята си.
Само 6% от неверните съпрузи споделят за любовниците си пред приятел, а два пъти повече - 12%, са склонни да изтъкват завоеванията си пред някой, с когото току-що са се запознали.
Според експертите изводите не са учудващи. Жените просто създават друг тип обвъзване със своите приятели, независимо от пола им, докато мъжете трудно се разкриват по природа.

Тези резултати идват от он-лайн проучване, осъществено от британски сайт за запознанства.

Шефче
Renesita

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 20:00

Разбира се, че споделяме. Не е лесно да си най-добър приятел, вече като чувам някой мъжки имена настръхвам Жените клюкарстват и за интимния си живот 2115147716:

VIP
~ Mistery writer ~

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Местожителство : Around the world

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 20:37

Нали за това са приятелите? Да говорим си за супер лични неща по този начин ни дават съвети или просто ни пада камък от плещите.. Обичам си приятелките и винаги разчитам на тях и вповечето случай се оказват прави :slynce:

Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Жените клюкарстват и за интимния си живот 4965902g
Върнете се в началото Go down
~ i.LLusion
Шефче
~ i.LLusion

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 20:51

Да, сега на нашата възраст защо да не. Ама като се оженим, я си помислете?
Дали на мъжът ни ще му е приятно да сравняваме размера му с този на мъжете на приятелките ни :lmao: :lmao:

VIP
~ Mistery writer ~

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 20:56

Vania написа:
Дали на мъжът ни ще му е приятно да сравняваме размера му с този на мъжете на приятелките ни :lmao: :lmao:
Ами то не е нужно да знае Ванче Жените клюкарстват и за интимния си живот 2115147716:

.

Renesita
Шефче
Renesita

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 21:50

Vania написа:

:lmao: :lmao: :lmao:
Е, ако със сигурност знаеш, че не му е приятно няма да казваш :pardon:

VIP
~ Mistery writer ~

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 21:55

Еми аз съм свикнала да си казвам всичко с приятелките си.. Така, че ако не му изнася да се изнася Жените клюкарстват и за интимния си живот 2115147716:

.

нел-j
Преводач
нел-j

Зодия : Libra
Брой мнения : 1272
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 23:54

Момичета да ви кажа,като женена жена,с брака характера не се променя! Жените клюкарстват и за интимния си живот 56716 Каквото си си споделяла с приятелките за гаджетата,после споделяш и за съпруга!

Жените клюкарстват и за интимния си живот 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Жените клюкарстват и за интимния си живот 4347753x
~ i.LLusion
Шефче
~ i.LLusion

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 17 Сеп - 23:56

Да, но въпроса е той какво мисли? Говорили ли сте за това? Жените клюкарстват и за интимния си живот 2115147716:

VIP
~ Mistery writer ~

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyСря 22 Сеп - 12:30

Е Ванче, нали се сещаш, че каквото каже жената това ще бъде :lmao: Аз лично мисля, че няма смисъл мъжа ми да ми се бърка в разговорите с приятелките и тн. Принципно много мразя някой да ми се бърка, така че ако той не го е схванал сигурно ще си навлече някоя мелодрама :lmao:

.

нел-j
Преводач
нел-j

Зодия : Libra
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyЧет 23 Сеп - 8:04

Естествено че не е съгласен,но пък не е негова работа какво си говоря с приятелките си!Границата на приличието идва от теб самата,иначе ставаш жертва на цензура!А и винаги можеш да не му казваш! Жените клюкарстват и за интимния си живот 48413

Жените клюкарстват и за интимния си живот 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Жените клюкарстват и за интимния си живот 4347753x
desistela
Модератор
desistela

Зодия : Taurus
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyЧет 10 Фев - 14:33

Абсолютно съм съгласна с Нел.Аз също споделям с някои приятелки,но това не означава че трябва да говоря за ПРЕКАЛЕНО интимни моменти.Пък и както си свикнал да си споделяш отпреди брака,така ще говориш и след това.

Читател
Сиромахомил

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПон 3 Юли - 14:05

При вас жените това си е направо неизбежно.Не,че има нещо лошо в това де.
Zaharka
Шефче
Zaharka

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5611
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПон 3 Юли - 20:52

То пък щото при вас мъжете е различно... Аз повече разкази съм чувала от мъже, отколкото от жени.

Читател
Сиромахомил

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyВто 4 Юли - 8:23

Така е.Просто вие си ни провокирате и ние да си го правим.Най-добрите разговори са интимния живот се получават между мъже и жени.
Zaharka
Шефче
Zaharka

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5611
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyВто 4 Юли - 10:27

Чак пък да провокираме... Обикновено интересите ми не включват кой, с кого, къде, какво и как е правил. Ама ей на, някой път съм твърде добре запозната.

Читател
1desi.todorova

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyСря 18 Апр - 8:53

Мисля, че е доста субективно кой как споделя с кого и какво, не би трябвало да се обобщава.
GalyaGalya
Напредващ
GalyaGalya

Чете : Любовни и еротични романи,кримки
Брой мнения : 109
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 20 Апр - 11:06

Жените по природа сме си по-емоционални от мъжете. При нас всичко се свързва с емоцията......как да не споделиш, как да не си поклюкарстваш. То напира в теб да излезе наяве.
Лично азкогато споделям такива неща ги преживявам още веднъж в момента на споделянето .И ако са били твърде хубави моменти......просто се чувствам чудесно, когато ги разказвам на подходящия човек.
petytodorova@gmail.com
Читател
petytodorova@gmail.com

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyЧет 26 Сеп - 13:06

Зависи и от споделящия или слушащия човек. За съжаление има и много "приятелки", които преиначават и разпространяват... Но ако става въпрос за истински такива с две ръце за
matricata_rap@abv.bg
Маниак
matricata_rap@abv.bg

Чете : Всичко
Брой мнения : 546

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyЧет 26 Сеп - 13:14

Е не ли да седнеш на по бира , на чаша вино или на ракия със салата с някоя приятелка и да преминете през всички теми и накрая се спрете на интимният живот не си е работа .
За мен (С мъжът ми сме от 12 години заедно и имаме дете на 9 години)е абсолютно нормално да се клюкарства на тази тема ,не може само за работа ,деца ,готвене или пазаруване да се коментира.
viktoria_eremieva
Маниак
viktoria_eremieva

Чете : любовни романи
Брой мнения : 599

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyЧет 26 Сеп - 14:26

Смятам, че това е задължително за един женски разговор. Даже мисля, че жените говорим много повече за секса от мъжете (или поне по-детайло и описателно). За съжаление са много малко приятелките ми, които говорят открито и наричат нещата в секса с точните имена...

Маниак
matricata_rap@abv.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyЧет 26 Сеп - 14:33

@viktoria_eremieva написа:
Смятам, че това е задължително за един женски разговор. Даже мисля, че жените говорим много повече за секса от мъжете (или поне по-детайло и описателно). За съжаление са много малко приятелките ми, които говорят открито и наричат нещата в секса с точните имена...

Браво, страшна си (Това го пропуснах да го напиша. Жените клюкарстват и за интимния си живот 486223524 )
Jenq123
Читател
Jenq123

Чете : фентъзи
Брой мнения : 15
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyЧет 26 Сеп - 18:19

Никога не съм обсъждала интимният си партьор. Кактото правим двамата си е наша работа... Първото момче с което бях плямпаше много. Уж ходихме "сериозно" а той нашия да вземе да сподели подробности с приятели. Съответно те почнаха да ме бъзикат когато се разделихме с него. Почувствах се отвратително,заболя ме,стана ми адски грозно и обидно.Та го намерих и му сцепих джуката! И за отмъщение се хванах с първият срещнат "батко" с повече опит. И с тоя батко сме вече 19 години заедно и имаме две деца
viktoria_eremieva
Маниак
viktoria_eremieva

Чете : любовни романи
Брой мнения : 599

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 27 Сеп - 11:57

@Jenq123 написа:
Никога не съм обсъждала интимният си партьор. Кактото правим двамата си е наша работа... Първото момче с което бях плямпаше много. Уж ходихме "сериозно" а той нашия да вземе да сподели подробности с приятели. Съответно те почнаха да ме бъзикат когато се разделихме с него. Почувствах се отвратително,заболя ме,стана ми адски грозно и обидно.Та го намерих и му сцепих джуката! И за отмъщение се хванах с първият срещнат "батко" с повече опит. И с тоя батко сме вече 19 години заедно и имаме две деца

Е значи си разбрала, че мухльото не струва.. Моя мъж е 7 години по-голям, така че може да се каже че и аз си хванах батко. На кратко и ние сме с две деца и съм супер щастлива съпруга, чак ме е страх да призная. Което ме довежда до мисълта, че "батковците" си заслужават.
matricata_rap@abv.bg
Маниак
matricata_rap@abv.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот EmptyПет 27 Сеп - 12:22

С моят мъж разликата ни е 10 години (по- голям от мен)и явно ние сме пример, че поговорката ""хвани си батко за да....."важи с пълна сила хахахаяхаха.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Жените клюкарстват и за интимния си живот   Жените клюкарстват и за интимния си живот Empty

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Спам Център :: Обща Дискусия :: Любопитни факти-