BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя прическа ви допада?

power_settings_newLogin to reply
+26
Tonq
optimeon
hrisi83
barbara.2014
teddk
radirvs
sido37
Morselina
stelinia
desislava1978
si76si
Black_pearl_94
Popsi
louicifer
me.loco
vile70o0o0_13
Cenedra
fanfantasy_
kaaamzzz
radosty
kleo_lil
sookie
Christina.
~ i.LLusion
Didi168
~ Mistery writer ~
30 posters

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyКоя прическа ви допада?

more_horiz
Коя прическа ви допада?!

______________________________
Коя прическа ви допада? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Коя прическа ви допада? 4965902g

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Еми аз като дългокоска логично започвам с прически за дълга коса :d2:

Коя прическа ви допада? 1603990604l

Коя прическа ви допада? 31364456

Коя прическа ви допада? 10bx

Коя прическа ви допада? 15111030

Коя прическа ви допада? 17841279aguilerachristi

Коя прическа ви допада? 16445100923583269953100 (в дясно)

Коя прическа ви допада? 28154w

Коя прическа ви допада? 1248167726796783

Коя прическа ви допада? 12330235481022691173126

Коя прическа ви допада? Adrianalima1

Коя прическа ви допада? Andreasnimkidanchoiuni2 (само че с доооста по-малко лак :d2:)

Коя прическа ви допада? Frizurabalerinaschwarz

Коя прическа ви допада? Galleryphoto3504806

Коя прическа ви допада? Laurenconradpromhairsty

Коя прическа ви допада? Paulwesleyninadobrev200 - коса мечта, ако питате мен

Коя прическа ви допада? Reesewitherspoon

Коя прическа ви допада? Roklia - обем :d2:

Коя прическа ви допада? Uioijol2009 - тази само заради идеята с двата кичура, като моите, но червени :plezenka2:

______________________________
Коя прическа ви допада? 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Коя прическа ви допада? 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Нещо екстравагантно :haha:

Коя прическа ви допада? Cover_coiffure_july

Коя прическа ви допада? Ride_the_wind_2

Коя прическа ви допада? Ride-the_wind_4

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Изкуствената коса и бретонът на мода тази есен

Коя прическа ви допада? Aksesoari_tendencii_kosa

Аксесоарите в косата, диадемите и лентите са ключът към елегантния стил тази есен.

Тенденциите на сезона, показани на международните модни подиуми, се фокусират върху аксесоарите, само че този път в косата.

Изключително подходящи са диадемите, които могат да заместят бижутата.

Изкуствената и удължена коса са последния писък на модата. Ако искате да привлечете вниманието, акцентирайте на бретона, който е най-лесният начин да направим промяна на външния си вид.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Сплетената коса е на мода тази есен

Коя прическа ви допада? Spletenite-kosi-moderni-m Коя прическа ви допада? Spletenite-kosi-moderni-b

През последните няколко седмици световните модните подиуми показаха кои тенденции при облеклото, прическите и грима ще се наложат през тази есен.

Ако искате да се придържате към атрактивните предложения на стилистите, не се колебайте, а сплетете косата си на плитка. Това ще бъде един от най-големите хитове в прическите този сезон.

За да сте различни всеки ден фризьорите предлагат на вниманието ви много варианти. За смелите дами има дръзки възможности, а за традиционалистките ще е подходяща сплетената на една страна коса, свободно падаща на едното рамо. Лесно може да се добави лента или диадема, която да направи прическата ви по-интересна.

Коя прическа ви допада? Stephan-pricheska

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Дългата вълниста коса... Задължителна!

През този сезон една от най-големите слабости на косата ще са меките и бляскави къдрици и вълнички.

Коя прическа ви допада? Jldwi1

Колкото по-дълга и гъста е косата ви, толкова по-аткрактивна ща бъде прическата ви.
Това е и причината да ви дадем няколко основни съвета за правилната поддържка на подобна женствена и красива визия.
Трябва да сте наясно, че ако естествената ви коса е далеч от гореописаната, то тогава ще се наложи да прибегнете до уреди като маша, преса, затоплящи се ролки или сешоар.

А знаете ли, че проучване сочи, че дългите вълнисти коси са любимите на мъжете?

Коя прическа ви допада? 2%2842%29

В въпросното допитването са участвали 3000 мъже. Най-много - 43% от тях - са гласували за дългата вълниста коса. На второ място участниците в допитването са поставили дългата права коса. На трето място е класическата къса прическа.
"Дългата коса се свързва с женствеността и е логично по-голямата част от мъжете да я намират за най-привлекателна. Повечето жени обаче трябва използват стилизиращи продукти, тъй като не са благословени от природата с такава коса", казва Карън Мур, представител на козметичната компания TRESemme.
Половината от мъжете, участвали в допитването, също признават, че повече им харесва жените да носят косите си пуснати, отколкото вдигнати.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Коя прическа ви допада? 7389738n


Коя прическа ви допада? Badge1

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Коя прическа ви допада? Th_hair-beautyКоя прическа ви допада? Maski_kosaКоя прическа ви допада? Dsc01792Коя прическа ви допада? Hero_5

______________________________
Anita Blake Translate Team


Коя прическа ви допада? 500full

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
На мен ми допада прическата на Аврил от клипа й girl friend! Коя прическа ви допада? 909357165 Мисля, че и на нея най-много и отива!

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Ами.. Коя прическа ви допада? 909357165 не знам до колко е вярно, но във всички сайтове пишеше:
Прическата, която е предпочитана от най-много жени в последните години е тази на Рейчъл от сериала "Приятели", която се играе от Дженифър Анистън. Оказва се, че бившата съпруга на Брад Пит е била кумир на милиони дами по света именно заради фризурата си от сериала.

Силно филираната прическа, с изправена коса и открито чело, е била любима на 11 милиона жени във Великобритания. Известната като "шаг" прическа е била измислена от стилиста Крис Макмилан през 1994 г., когато фризьорът поел задачата да подготви Дженифър Анистън за ролята на Рейчъл Грийн, съобщи "Дейли Експрес", цитиран от БГНЕС.

Близо 1/3 от жените на Острова пък имат рошавата и подрязана фризура на Мег Райън от филма "Безсъници в Сиатъл", който излезе по кината през 1993 г. На трето място пък е прическата на Дани Миноуг - сестрата на Кайли Миноуг.

Сред най-често срещаните прически са и косите на Фара Фосет, която участва в "Ангелите на Чарли", принцеса Даяна и Виктория Бекъм.
Коя прическа ви допада? 10182
Ето и снимката!

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
И някои снимки от мен:
Коя прическа ви допада? 0000010012-articleКоя прическа ви допада? Bulka_2_305Коя прическа ви допада? 216_1Коя прическа ви допада? Pricheski_snimkaКоя прическа ви допада? 003895571Коя прическа ви допада? Pricheska_dylga_endКоя прическа ви допада? 1246606156_2Коя прическа ви допада? 1246606162_3Коя прическа ви допада? Lady_gagaКоя прическа ви допада? Shayyy-33-pretty-little-liars-tv-show-21369564-500-280
_________________________________________________________________________
Коя прическа ви допада? 1130947-malkite-chudovishta-na-lady-gaga-v-ekstaz-chuy-oshte-dva-traka-ot-born-this-way-avtora-com-large

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
тази прическа ми хареса най-много, но като погледна всички са хубави, а и какви красиви момичета Коя прическа ви допада? 909357165

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
обичам дългата коса,и обожавам ярки цветове.. хах.. майка ми по погрешка се боядиса лилава .. хоахахаох ,, убивам се всеки път като я видя

______________________________
Коя прическа ви допада? Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
:lmao: Има ли снимки!? Ще ми е много интересно да я видя как изглежда, ако искаш даже и задраскай лицето! :lmao:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
ми аз май съм "късметлийка" с дълга вълниста коса и колкото и да ми казват приятели и познати да я направя късе по-вече от козметична поддръжка на дължината не правя, ама то е страшно нещо ако не я среша докато е мокра, не може после нищо да я направя дори я връзван със зор

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
аз съм с дълга коса , която боядисвам в искрящо ледено русо. обичам да я плета на различни плитки. слава богу тена на лицето ми позволява точно този цвят и приличам на скандинавка Коя прическа ви допада? 909357165)))) обичам и различни щипчици в косата и малките шнолички :0

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Коя прическа ви допада? Ull1

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Няма точно една прическа която да ми харесва най-много.Обичам по-шантавите работи.Примерно сини,зелени,розови,лилави и други коси и кичури...къси коси също много ми харесват.За дълга коса(като моята) ми харесва омбре стилът,растите(само понякога),накъдрена коса...най-много от всичко обожавам естествено червенокоси момичета.

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Коя прическа ви допада? Baner-10

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
На мен също ми допадат кичурите.Моята коса е дълга,но аз почти винаги я нося вързана.Падам си по по-удобните и практични прически.

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Дълга, вълниста и светло кестенява, а не кошницата която виждам сутрин в огледалото.

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
Коя прическа ви допада? 2i1m2v4

descriptionКоя прическа ви допада? EmptyRe: Коя прическа ви допада?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply