BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

One tree hill

power_settings_newLogin to reply
+19
sofiaaa
Vikito0o0_f
irein
Ellie.
Emilie
swetim
eva_stoqnova
sanchoo
Zaharka
Devilsmate
tanqq
svetlana
bad_girl_666
BellaBass
Thea
plamsi_sl
beni1979
Merry
~ Mistery writer ~
23 posters

descriptionOne tree hill EmptyOne tree hill

more_horiz
One tree hill Ontr1[img][/img]

## Режисьор : Марк Швоун

## В ролите : Чад Майкъл Мъри, Джеймс Лаферти, Хилари Бъртън, Бетани Джой Ленц, София Буш, Пол Джонсън, Барбара Алън Уудс, Крейк Шефър, Мойра Кели, Бари Корбин и други.

## TV.com : Линк към TV.com

## Българсият Фен Сайт : Линк

## Държава : САЩ

## Година : 2003-2004

## Резюме : Историята е свежа, а ако сте любители и на баскетбола, тогава това е сериал точно за вас, защото главните герои са двама братя баскетболисти, само че семейните им отношения са доста заплетени. Баща им е истински гадняр, който всички мразят, той е напълно незаинтересован от единият си син и отделя цялото си внимание на другият.

Напълно изоставен от баща си Лукас живее с майка си и работи при чичо си Кийт. През свободното си време обича да играе баскетбол в парка, а според всички е много добър в играта. Родният му баща Дан, обаче дори не го поглежда и почти не говори с него, той има друго семейство, богата жена, успешен бизнес и син - Нейтън, който е най-добрият играч в училищният отбор.

Проблемите започват, когато отборът остава без повечето си играчи и треньора вика в отбора таланта Лукас. Двамата братя се мразят и немогат да бъдат в един отбор заедно, всичко се решава в една игра 1vs.1 между двамата, но в крайна сметка никой не напуска отбора. Освен това, Лукас започва да се сближава с Пейтън - гаджето на Нейтън, той пък за да му го върне започва тайно да се среща с неговата приятелка Хейли. От там нататък се случват много големи обрати и интригата се завръзва все повече, докъто в края на сезона нещата са почти нормални, като изключим един любовен триъгълник, едно бебе, което трябва да се опази от лудата му майка, един развод, един сърдечен удар, една изневеря по братски и един неочакван брак в гимназията.

Сериала е подобен е на The O.C. но за разлика от него не е толкова захаросан и е много по динамичен, има много големи интриги и завръзки между отделните персонажи.

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
One tree hill Ontr2
## Режисьор : Марк Швоун

## В ролите : Чад Майкъл Мъри, Джеймс Лаферти, Хилари Бъртън, Бетани Джой Ленц, София Буш, Пол Джонсън, Барбара Алън Уудс, Крейк Шефър, Мойра Кели, Бари Корбин и други.

## TV.com : Линк към TV.com

## Българсият Фен Сайт : Линк

## Държава : САЩ

## Година : 2004-2005

## Резюме : Историята е свежа, а ако сте любители и на баскетбола, тогава това е сериал точно за вас, защото главните герои са двама братя баскетболисти, само че семейните им отношения са доста заплетени. Баща им е истински гадняр, който всички мразят, той е напълно незаинтересован от единият си син и отделя цялото си внимание на другият.

Напълно изоставен от баща си Лукас живее с майка си и работи при чичо си Кийт. През свободното си време обича да играе баскетбол в парка, а според всички е много добър в играта. Родният му баща Дан, обаче дори не го поглежда и почти не говори с него, той има друго семейство, богата жена, успешен бизнес и син - Нейтън, който е най-добрият играч в училищният отбор.

Проблемите започват, когато отборът остава без повечето си играчи и треньора вика в отбора таланта Лукас. Двамата братя се мразят и немогат да бъдат в един отбор заедно, всичко се решава в една игра 1vs.1 между двамата, но в крайна сметка никой не напуска отбора. Освен това, Лукас започва да се сближава с Пейтън - гаджето на Нейтън, той пък за да му го върне започва тайно да се среща с неговата приятелка Хейли. От там нататък се случват много големи обрати и интригата се завръзва все повече, докъто в края на сезона нещата са почти нормални, като изключим един любовен триъгълник, едно бебе, което трябва да се опази от лудата му майка, един развод, един сърдечен удар, една изневеря по братски и един неочакван брак в гимназията.

Вторият сезон започва 48 часа след като е свършил първият, в него ще разберете дали Дан умира или не, какво се е случило с Нейтън и Хейли, дали Лукас ще се върне обратно в Трий Хил, дали Дан ще се промени и ще стане по добър човек или ще се прояви отново като изключително зъл и лош. Междувременно има малко истории с лезбийки, среднощни лудории, наркотици, млади милионери, нечисти сделки, артистични пробиви, семейни проблеми, една избягала булка и много други интересни неща. В последният епизод се случва нещо, което ще ви накара да чакате с нетърпение следващият сезон, защото някой прави опит за убийство на най-мразеният персонаж - Дан.

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
One tree hill Othill3

Besides a love for hoops, it would seem that Lucas and Nathan are two young men with little in common - except for the dark secret that they share the same father. Arrogant and assured, Nathan is the star of the high school basketball team and hails from the wealthiest family in town. Quiet, brooding and driven, Lucas is a loner, the only child of a single working mom. He's always kept his distance from Nathan. But their lives collide when a twist of fate puts Lucas on Nathan's team. The rumor that's haunted the boys since childhood now becomes more than just whispers as the half-brothers compete not only for control of the court, but also for the heart of Nathan's girlfriend. So unfolds a deep and bitter conflict that's been years in the making; one that will play itself out in their homes, their hearts and at school as they struggle to come to terms with who they really are - and the fact that they may have more in common than they ever imagined.

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Няма ли някой, който да гледа сериала?
На мен са ми любими първите 4 сезона. От 5-ти бях доволна. От там нататък стана прекалено много драма, но продължавам да го гледам, защото все пак първите 4 сезона ги харесах тооолкова много, че имах чувството, че живея за този сериал. Ако можеха пак малко да го разчупят...

______________________________
One tree hill Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Аз,спрях да гоо гледам след 6-ти сезон....тоо не бяха локуми то чудоо,няма вече кво да се измислии .....
Напълно и тоталноо изчерпаан!!!Нооо,това е мое мнение,не искаам да засегна някой фен.....

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Аз съм фен, но истината е че наистина се изчерпаха. Сега си смучат от пръстите. Беше каквото беше до 4-ти сезон. От там нататък...

______________________________
One tree hill Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Леле колко рядко се намират фенове на този сериал. Обожавам го!!! Но не съм гледала последните 2 сезона, казаха ми че не били особенно хубави.
Любимци са ми Пейтън и Лукас ❤ Да след 4 сезон малко взеха да се изчерпват, но пък след това щом изгледах още 2 сезона не е било толкова зле. И все пак обичам го този филм!!!

______________________________
❤ ❤ ❤ Chris Brown ❤ ❤ ❤
You made me who I am, from the words you said.


Човек трябва да носи хаус в душата си, за да може да се роди танцуваща звезда..! - Фридрих Ницше

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Не го следя, гледала съм оттук оттам произволни серии от сезоните, дори не знам докъде последно One tree hill 2115147716:
Но пък не е лош, грабва интереса. Аз не съм имала шанса да се зарибя, защото не се загледах още от самото начало. Предполагам съм хванала първи сезон, гледах го по телевизията. И тогава се издразних на любовния триъгълник Брук-Лукас-Пейтън, и реших да си спестя нервите, че от тримата само Брук ми беше любимка, а тя беше прецаканата...

______________________________
One tree hill Dragon-Book

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
В началото / преди години One tree hill 909357165 / беше невероятен , сега го следя по навик , но определено са се изчерпали...

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Харесва ми.Преди го следях,но стана нещо много безинтересен и се отказах.

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Беше интересно до едно време. После... ❌

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
До 4-5 сезон ми беше любим ама след това взе да става по-безинтересен . Просто се чудят какво да измислят вече .

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Любимият ми сериааааааааааааал :lovely:

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Гледам, че не съм коментирала...
Супер, страхотно, любимо сериалче. Гледала съм всяка една серия от всеки един сезон, а някои даже по няколко пъти. До 4-5 сезон беше наистина много добро, но после нещо разводниха сюжета. И то доста. Което пък не ми попречи да го догледам. 7 сезон имаше перфектния край, обаче решиха да го продължат. Няма лошо. 8 сезон свърши толкова добре - страхотен край, happy end, завършеност... Сега обаче щели и 9 сезон да правят. Поне така четох някъде. Дано наистина този да е последен, защото рискуват да задминат "Дързост и красота". :dry:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Подкрепям мнението на останалите-в началото сериалът беше завладяващ,но постепенно загубих интерес.

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
даааа, и аз още го следа, може би по навик One tree hill 909357165 И според мен спокойно можеше да свърши още след 5-ти сезон, но..... И да, наистина ще има 9-ти сезон, казват, че ще е последен. Щели да върнат и Пейтън и Лукас за него, но не е сигурно

______________________________
One tree hill Abe3dd4b4511

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Иии... стартира 9 сезон. Този път се очертава да бъдат само 13 серии и, доколкото чувам, ще се върне само Лукас, без Пейтън.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Любим сериал, даже в момента си гледам старите сезони отново. От 1 до 4 сезон, защото другите станаха малко бозливи. Съгласна съм с горните мнения, вече се изчерпаха и само се чудят как да изкарат повече пари, защото истинските фенове на ОТХ ще го следят до края. Аз често казано го зарязах някъде по средата на 7 сезон май беше, но смятам скоро да го продължа. Дотолкова съм се привързала към героите, че всеки един ще ми липсва адски много. Надявам се да направят подобаващ финал!

П.П. Засега само Лукас ще върнат и то някъде към края на 9 сезон. За Пейтън не знам и има спекулации, че някой главен герой ще умре.

______________________________
You have to be unique, and different, and shine in you own way.

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Много го харесвах до към 5 сезон, после почнах да го гледам по навик и нямах намерение да гледам 9ти сезон, но сега като казахте, че Лукас щял да се връща ми привлякохте интереса...може да го прегледам, но наистина вече се изчерпаха нямат какво да снимат и каква връзка да завръзват..нищо особено интересно...

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
Ами актоьорите са супер подбрани и в началото беше много интересен, но с минаването на сезоните се изчерпа, сюжета стана плосък и банален и си изгуби чара, но въпреки това все още гледам по някой епизод от време на време, заради доброто старо време :tooth:

descriptionOne tree hill EmptyRe: One tree hill

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply