BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Кои са любимите ви книги?

power_settings_newLogin to reply
+36
anetageo
krem_dimova
leondra
debora
ver3
liliqta88
sofiaaa
katq8710
GeOrGiPEEV123
stoqnowa64
iveto81
renesme_cullen
galileo414
gvv
silvyy
rosali
gabimabi
alina30
emili_13
Pippa
vilencetoo
orlinaw
renka_123
tuleva
matsa1978
ajvi
kaaamzzz
nyx
Ralna
rhin
xati
Yoana
нел-j
~ЛиЛ~
~ Mistery writer ~
Christina.
40 posters

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyКои са любимите ви книги?

more_horiz
First topic message reminder :

Кои са любимите ви книги? А автори?

Моите са:

Книги: "Тетрадката" ; "Ана Каренина" ; "Война и мир" ; "Клетниците" ; "Братството на черния кинжал" ; "С дъх на канела" ; "Червено и черно" ; "Белият зъб" ; "Време да убиваш" ; "Изгубеният свят"; "Баскервилското куче" ; "Незабравима разходка" ; ""Брулени хълмове" ; "Дамата с камелиите".
Автори: - Никълъс Спаркс, Лев Толстой и Виктор Юго.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Кои са любимите ви книги?  - Page 2 7389738n


Кои са любимите ви книги?  - Page 2 Badge1

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Книги: Братството на черния кинжал, Захарче, Синеокият дявол, Непризнати грехове, Аз, вещицата, Нощна сянка, Аз съм номер 4, Принцесата от калта, Влюбен до безумие, Последна песен.
Автори: Лайза Клейпас, Ал. Томов, Дж. Р. Уорд.

______________________________
Кои са любимите ви книги?  - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Изключително много любими книги имам :) но ноякои от най-любимите ми са поредици:
Кросфайър-Силвия Дей
50 нюанса-Е.Л. Джеймс
Красивата поредица на Кристина Лорен
Ходещо бедствие-Джейми Магуайър
Братството на черния кинжал-Дж. Р. Уорд
Породите-Лора Лей
Любимите автори също са много Нора Робъртс, Сандра Браун, Елизабет Лоуел, Джули Гарууд, Карен Робъртс, Марлис Мелтън, Бевърли Бартън и мн.мн. други.

______________________________
Кои са любимите ви книги?  - Page 2 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Книги:
Анита Блейк-ловецът на вампири; Вещиците; Братството на черния кинжал; Среднощен ловец; Саванти;Породите; Войните на Посейдон; Новите видове; има още много но тези са сред най-любимите ми.

Автори :

Лоръл К. Хамилтън, Карен Мари Монинг ,Нора Робъртс, Дж. Р. Уорд, Ришел Мийд , Джанин Фрост ,Касандра Клеър и др.

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Книги: поредицата Мъглороден /4 книги - Последната империя, Кладенецът на Възнесението, Героят на времето, Сплавта на Закона/, трилогията Най-тъмните сили, трилогията Тъмна дарба, Хрониките Уордстоун, Арена 13
Автори: Кели Армстронг, Александра Бракен, Брандън Сандърсън, Джоузеф Дилейни.

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Книги: Братството на черния кинжал, Евгений Онегин,Войните на Посейдон и много други
Автори:Дж. Р. Уорд, Марлис Мелтън ,Елизабет Лоуел, Джули Гаруд ,Джейн Ан Кренц

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Анна Тод-След и Парцалената принцеса.

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Определено най-любимите ми книги са "50 нюанса"

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Някои от любимите ми книги са поредици: Кросфайър- Силвия Дей; 50-нюанса -Е.Л.Джеймс; Породите- Лора Лей; Нощни ловци – Шерилин Кениън;Красивата поредица на Кристин Лорен и мн. други
Любимите ми автори са: Ви Кийланд; Силвия Дей; Лора Лей; Джули Гарууд и мн.други

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Книгите са много, така че ще се огранича с тези:
- Резерватът на таласъмите, Тъмната половина, Съншайн, Последния мохикан.
Автори - Клифър Саймък, Р.А.Салваторе, Дж.Съливан, Джек Лондон, Фенимор Купър, Александър Дюма, Робърт Лъдлъм, Джеймс Патерсън, Чък Паланюк, Джералд Даръл, Джейн Ан Кренц, Елизабет Лоуел, Дара Джой....... Ръдиард Киплинг и Селма Лагерльоф.  Кои са любимите ви книги?  - Page 2 909357165

П.П. Пропуснах Какавидите на Джон Уиндъм.

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Здравейте,
моята любима поредица е "Травис" на Лайза Клейпас. Първата книга от поредицата "Захарче" съм я препрочитала тооооолкова пъти Кои са любимите ви книги?  - Page 2 909357165 В края на почти всяка глава има извод, изречение, както искате го наречете, което просто те сваля на земата и ти показва кое е важно наистина !

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Любимите ми поредици са:
50 нюанса-Е.Л.Джеймс
Този мъж-Дж.Е.Мелпас
Кросфайър-Силвия Дей
Твърде далеч-Аби Глайнс

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Книги -Дървото на живота , поредицата Кросфайър , Чарли Дейвидсън , Породите и много,много други.
Нямам любим автор

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
От всеки жанр имам любима книга, но най - въздействаща ми е била "Завещанието" на Кристен Ашли. Толкова сълзи пролях накрая Кои са любимите ви книги?  - Page 2 345477380 , но е страхотна

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
От поредиците:
Академия за вампири
Кръвни връзки
Черен лебед
Дворовете
Скъпоценни камъни

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Поредицата " Кросфайър"

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
Труден въпрос. 🙈Може би "Обичай ме с лъжи" Опортюниската- Тарин Фишър

descriptionКои са любимите ви книги?  - Page 2 EmptyRe: Кои са любимите ви книги?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply