ПРАВИЛА !!!

Заради самия подраздел и предназначението му, предпочитам да наложа някой правила, които ще следя стриктно да се спазват.

В самият подраздел ще бъдат публикувани фен-преводи на разкази и откъси от книги, които НЕ са закупени от бълг. издателства и НЕ са преведени от тях !!

Откъсите от книги трябва да бъдат минимум 2 глави и максимум 5. При голям интерес и свормиране на екип, има вероятност да бъде преведена цялата книга.

Колкото до разказите, те могат да са като допълнение към дадена книга. Примерно:
The girl who was infatuated with death: разказът е допълнение към поредицата Анита Блейк и вече е преведен.

А също така може да си избирате и разкази от съвместни сборници на автори. Подобни са:
Абитуриентски балове в Ада /Стефани Майер, Ким Харисън, Мег Кабът, Лоран Миракъл, Мишел Джафи/
Dates From Hell, Holidays are Hell, Hotter than Hell, Unbound - Това са антологии на авторката Ким Харисън заедно с Lynsay Sands, Kelley Armstrong, Lori Handeland.

Обръщам се към потребителите, които искат да помогнат за развитието на раздела:
Когато откриете разказ и ЖЕЛАЕТЕ да се заемете с превода му, пишете в темата Легенда на преводите, че го поемате. След като завършите превода ми го пратете на Лично съобщение или на скайп: vanchetoo_28 (пишете кои сте, за да ви приема). Аз (Vania) или Lora11 ще се заемам с редакцията му. Към редакторите може да си включат и други хора от Екипа, в последствие аз ще ви уведомя кои е поел работата ви. Редакцията ще бъде извършена във възможно най-кратък срок!

Тъй като трябва да се уважи помоща ви, ще ви пращам редактирана версия обратно, за да създадете собствена тема...

Ако имате някакви допълнителни въпроси се обърнете към Екипа в тази тема или към мен на Лично съобщение.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..