BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Книга 13 - The Shadows
"Четвъртият гроб под краката ми"
Дмитрий или Ейдриън?
Книга дванадесет - The King
Книга седма - Lover Avenged
Любим герой от поредицата?
Тrue Blood/ Истинска кръв
С кого искате да е Суки?
Бил vs Стивън Мойер
Суки vs Ана Пакуин
Today at 21:33
Today at 21:20
Today at 20:58
Today at 20:52
Today at 20:48
Today at 20:38
Today at 20:35
Today at 20:26
Today at 20:23
Today at 20:20
desa53
Ralna
puhi1
puhi1
puhi1
puhi1
puhi1
puhi1
puhi1
puhi1

Share | .

Как да си направиш "свирка" сам?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Imm0rtal
Маниак

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 401
Местожителство : Далеч от този свят ...

ПисанеЗаглавие: Как да си направиш "свирка" сам?   Вто 17 Авг - 23:02

Нека си поговорим откровено. Колко пъти сте гледали как кучето си ближи топките и сте си мислили "Ех, ако можех и аз така...". Не сте сами вие с тези мисли в главата... горната. Някои дори са пробвали да огънат тялото си така, че поне да успеят да близнат члена си с върха на езика... И въпреки многото опити, малцина са тези, които са успели да се дарят със свирка. Сега имате възможност да се запознаете с едно от най-добрите ръководства за това как да си дарите свирка на самия себе си и всички факти по този въпрос.

Защото могат

Някои хора, особено жените, се чудят защо по дяволите някои би искал да си духа сам. Отговора на този въпрос е доста прост - същата причина поради, която кучета си лижат топките... ЗАЩОТО МОГАТ. Оралното самозадоволяване е подобно на маструбирането, но далеч по-добро. Получавате цялата стимулация от топла и влажна уста, и то точно както го обичате и нито идея по-малко. Може би единствения недостатък на този метод е, че няма да има изненади (освен ако не се сецнете по време на "сеанса") - все едно да се самогъделичкаш... Но всъщност кой иска да бъде изненадан... от некадърна уста или още по-малко от зъби? Освен това, много момчета и мъже се възбуждат само от идеята за изпразването им и много от тях изпитват удоволствие от това да опитат собствената си сперма. Какъв по-добър начин за доставяне на тази течност, ако гълтането на собствената ви сперма ви доставя удоволствие.

Гъвкавостта му е майката

Така, в случай, че искате да си дарите най- добрата свирка в живота си е добре да имате поне едно от следните две характеристики (най-добре и двете) - много гъвкав гръбнак или много дълъг пенис. Наличието на дълъг пенис, логично, улеснява процеса на оралното самозадоволяване като намалява разстоянието между устата ви и главичката на пениса ви. Логично е и обратното - колкото по-малък е пениса ви, толкова повече трябва да се прегънете, за да го достигнете с устата си. За съжаление, размера на пениса е такъв, какъвто е. За това ще се спрем на другата характеристика, а именно гъвкавостта на гръбнака.

За наш късмет (Господ със сигурност е обмислил този въпрос навремето), не нужно да си горд притежател на 25 сантиметров член за да успееш да го целунеш (или налапаш). Повечето мъже има член с размери между 12 и 14 сантиметра (в състояние на ерекция) и успяват да си го достигнат с уста. В случай, че не сте родени с каучоков гръбнак или не сте практикували йога последните 10-15 години, то е малко вероятно да успеете да срещнете устата и пениса си още от първия път. Преди да започнете "тренировките" е добре да си замислите, дали нямате някакви хронични проблеми с гърба или врата си. Ако такива са налични, то тогава най-добре е да избягвате ауто-фелациото и да помолите приятел/ка за съдействие. Друга пречка при този вид "спорт" е корема. Ако сте му отпуснали края и имате "бирено коремче" (и не само бирено), то по-добре е да продължите с бирата и да помолите приятел/ка за съдействие.

Позицията

Най-лесния начин и вероятно най-ефективния за ауто-фелацио е да легнете по гръб. Най-добре използват легло, диван или друга повърхност, която не е прекалено твърда. В краен случай може да използвате пода, ако е застлан с дебел килим или мокет. Мястото, където ще практикувате само-свиренето трябва да е стратегически избрано в близост до стена или или таблата на леглото, за да може да си подпрете краката удобно, когато момента настъпи.Легнете по гръб (голи, естествено) и се опитайте главата ви (горната) да бъде поне на 25-30 сантиметра от стената или таблата на леглото. Вдигнете си краката (почти като за "свещ"), поставете тежестта на тялото си върху раменете си и преместите краката над главата си (виж илюстрацията). Подпрете краката си върху стената или таблата на леглото, и "извървете" пътя надолу, докато междукрачието ви се озови максимално близо до главата ви. Повдигнете главата си, ако е необходимо. Ако усещате гърба си прекалено некомфортно, не се опитвайте прекалено настървено, дори пениса ви да е само на сантиметър от устата ви. С времето и практиката, този дискомфорт ще отшуми. Ако не успеете първия път, не се предавайте. Опитайте отново!

Друг вариант на тази поза е "подпомаганата от гравитацията". Легнете по гръб, прехвърлете краката зад главата си и оставете на гравитацията да ги дръпне колкото се може по-надолу. За да си помогнете, може да "застъпите" единия крак (по ваш избор) с ръката си. Не напъвайте прекалено силно. И при двете позиции съществува опасност да си нараните врата, така че бъдете внимателни."Седящата позиция" е подходяща за начинаещи във ауто-фелациото. Седнете на ръба на стол или легло и се прегънете в посока към члена си, извивайки гръбнака си като дъга. Добра идея е да си глътнете корема, за да не застава на пътя на удоволствието ви. Хванете за ръба на стола (или на каквото сте седнали) и го използвайте за да си помогнете да се прегънете още към члена си. Друг вариант е да използвате ръцете си като куки, с които да закачите краката си и така да придърпате тялото си надолу (както е показано на картинката). При тази позиция трябва да използвате "гугутковото движение" (забелязали ли сте как ходят гълъбите? Мърдайки главата си напред-назад? Ето, това е което трябва да направите и вие в тази поза) на главата или горната част от тялото си, за да се предвижите надолу към заветната цел - ауто-фелациото. И отново - бъдете внимателни да не се нараните!

Тантрична йога за един

Ако сте наистина пластични, усвоили сте основните позиции и искате да доусъвършенствате изкуството на самозадоволяването с уста, то тогава опитайте това. В легнала позиция, поставете краката отстрани на главата си и вижте колко ниско можете да доведете междукрачието си. Някои мъже са толкова пластични, че без усилие успяват да поставят топките в устата си. Тези, които имат много пластични връзки в областта на ханша, могат да се прегънат като ню-йоркски претцел и да поставят краката зад главата си и по този начин да се сгънат буквално на две. След това се "заключете" в тази позиция като кръстосате краката зад гърба си и готово!

Вземането на йога класове или практикуването на йога в домашни условия може да бъде едно от най-добрите решения, които някога сте вземали... и ако наистина държите да се усъвършенствате в даряването на любов на самия себе си. Много йога пози, като "рало"-то (лежейки по гръб, с крака опънати над главата), водят малко или много до ауто-фелацио. Ако посещавате йога курсове, опитайте се да не мислите за чисто плътските удоволствия, за да не привлечете вниманието на целия клас към растящия си "пакет".

И сега какво?

Веднъж постигнали заветната цел, а именно срещата на члена с устата ви, може да се попитате "А сега какво?". Дори и да нямате дълъг опит в оралния секс, се предполага, че бързо ще се сетите за правилните движения. В случай, че не сте от най-досетливите, ето няколко препоръки: Прокарайте езика си около главичката на члена си. "Погъделичкайте" с езика си "отворчето" на върха на пениса (преди време дочух доста интересно наименование на тази част от мъжкото анатомия - "пишкален улей").Увийте с устните си главата на члена и засмучете лекичко. Засмуквайте го и го изваждайте от устата си с бързи и енергични движения. Ако сте достатъчни гъвкави, опитайте да го поемете целия.

Полезни съвети

Ауто-фелациото може да се окаже доста трудоемка работа, особено ако не сте загрели подобаващо преди "упражнението". Ето няколко съвета как да загреем правилно и пълноценно:

Разтегнете се добре преди сесията. обърнете специално внимание на мускулите на гърба, врата и краката си, за да избегнете схващане на мускулите.

Пийте достатъчно вода, за да поддържате мускулите си добре хидратирани. Това от своя страна ще ви помогне да избегнете спазми, травми и преумора на мускулите.

Нека стомаха ви е празен. Изчакайте поне един час след ядене. Добра идея е да отидете до тоалетна по голяма нужда преди сесията. Определено ще се чувствате по-комфортно, а и съдържанието на стомаха ви няма да се опита да излезе в най-неподходящия момент докато сте се сгънали на две (или четири).

Не се насилвайте! Спрете ако почувствате болка.

Опитвайте с различни пози. По този начин ще избегнете натоварването на едни и същи мускулни групи и сухожилия.

Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Candyto
Активен

Брой мнения : 231

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Вто 17 Авг - 23:14

Свършиха ли се момичетата, че вече сами ще си правите свирки?? ;дд
Koen
Шефче

Чете : 'ич ми не е
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2174
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Вто 17 Авг - 23:44

Candyto написа:

То нали това е мечтата на всяко момиче - да прави свирки...
Иначе доколкото прочетох обясненията това е за някои 40 кг с мокри дрехи, а и по-скоро си мисля, че ще си счупят гръбнак, врат и т.н. Пък и някак си ми е гнусно сам да си правиш...

Zaharka
Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5441
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Сря 18 Авг - 1:22

Cohen написа:
Candyto написа:

То нали това е мечтата на всяко момиче - да прави свирки...
Иначе доколкото прочетох обясненията това е за някои 40 кг с мокри дрехи, а и по-скоро си мисля, че ще си счупят гръбнак, врат и т.н. Пък и някак си ми е гнусно сам да си правиш...

Ееей, я не поставяй всички под общ знаменател

По пътя на тази логика те е гнус от теб самия. Интересноооо. А иначе е меко казано странно и леко притеснително цялото това упражнение...

Драскач

Чете : Вестника
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 613
Местожителство : Sf

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Сря 18 Авг - 9:52

Батее.. :
Убивате ме понякога!! :lmao:

Нинджа-психопат

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 760

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Чет 19 Авг - 22:28

За това ли някои се упражняват с така наречената йога. :lmao: К'ви теми, к'во нещо. :lmao: Те викат за момичетата, че може да ги захапят, ами той ?! Той пък най - много да си я откъсне. :lmao: Само глупости говоря. ;х ;дд

Renesita
Шефче

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Съб 21 Авг - 22:39

Memento написа:
Батее.. :

+1

Впрочем обясненията не изглеждат трудни. Може би е трябвало на момичетата да им виси, защото сме по-пластични. Е, добре де, поне някои... Боже, навремето бях като ластик, а сега ако се пробвам да направя шпагат сигурно ще умра :d2:

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 22 Авг - 17:19

Renesita написа:
Memento написа:
Батее.. :

+1

Впрочем обясненията не изглеждат трудни. Може би е трябвало на момичетата да им виси, защото сме по-пластични. Е, добре де, поне някои... Боже, навремето бях като ластик, а сега ако се пробвам да направя шпагат сигурно ще умра :d2:

Мише ако ти "висеше" нещо щеше да си пластична и сега :laugh: :laugh:

Шефче

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 22 Авг - 17:34

Хейй, бива си те по пускането на намеци :lmao:

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 22 Авг - 17:36

Renesita написа:
Хейй, бива си те по пускането на намеци :lmao:

:wasnotme: :wasnotme: :laugh: :laugh:

Читател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 22 Авг - 18:32

Вие с всеки изминал ден по-щури ли ставате ...
Момчета ако имате проблеми с това ... Драснете ми по скайпа и ще ви уредя по една + това тук момичетата са ФУЛЛ : )
liukang
Въздухар

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 30 Окт - 1:54

Ко да кажа нямам думи вече съм пробвал ама не става

Пиши на кирилица!
Edit: Zaharka
bobinitroto
Въздухар

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 30 Окт - 6:43

1r@kl1s написа:
Вие с всеки изминал ден по-щури ли ставате ...
Момчета ако имате проблеми с това ... Драснете ми по скайпа и ще ви уредя по една + това тук момичетата са ФУЛЛ : )

емммм даи си скайпа ......
kosz
Читател

Зодия : Virgo
Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 20 Ное - 2:59

омг каде попаднах лично аз не бих експериментирал така с члена си нищо лично но го намирам за гейско а и според мен това крие риск от фрактури на гръбначния стълб
Роза Беликова
Активен

Брой мнения : 142

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Сря 4 Яну - 20:59

Божичко! Наистина ли мъжете ги избива на такива потресаващи желания!? На коя планета живея и кой, по дяволите, отвлече всички представители на силния(пардон...еластичния)пол!? Върнете ни ги, моля! От тук нататък ще гледам подозрително тези без бирено коремче, които видимо са в добра физическа форма, готови да се включат на световното по художествена гимназия(ще ги вземат като топъл хляб направо). :lmao:

Сега по-сериозно. Най-малкото това упражнение крие рискове от пречупване на врата(на който ще падне не малка част от тежестта на тялото). Представяте ли си един такъв сексуален "бог" се сецне яко, докато се опитва да се самозадоволи посредством аеробика? Позата, в която ще бъде открит е...дано няма съпруга, дано да не го завари тя, дано децата са на градинка или училище, дано кучето да е в някой ъгъл, сляпо за света, докато спокойно си ближе топките, амин.
Мъже, просто се ограничете до безобидна мастурбация и си намерете някоя сравнително постоянна партньорка в последствие, на чиято уста можете да се доверите - не подражавайте на домашните си любимци, но ако някой е податлив на това, нека просто се откаже от отглеждане на Шаро вкъщи. :lmao:
Тази тема направо цепи мрака!
Butterfly without wings
Драскач

Чете : ''Покани ме да вляза'' - Линдквист
Брой мнения : 228
Местожителство : in my fantasy world...

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Нед 15 Яну - 9:41

Spoiler:

Всъщност това си е автофелацио и не е от разнебитената фантазия на някой извратен! Нито може да ти се пречупи врат, нито пък има тежки последици... Просто трябва да ти е голям и ще можеш! :bigsmile:

Това ме подсеща, че преди години излизахме с мъжа ми на дискотека и по едно време решихме, че искаме да отидем на кафе и да си поговорим. В заведението наш общ познат, пиян и дрогиран, се хвалеше, че членът му е огромен. Мъжът ми се засмя и рече на майтап: "Не можеш да го докажеш!" Тогава нашия приятел си събу панталоните и се наведе, лапайки си го сам. Не се сецна, но пък доказа, че му е голям.

Изводът: щом му харесва, нека си го прави! На мен ми е отвратително, пък и споменът от тогава ме скъсва от смях, но това едва ли го касае, нали? Не се бъркам в сексуалният живот на другите, очаквам и другите да не се бъркат в моя сексуален живот!

Christina.
Шефче

Чете : Първото правило на магьосника
Брой мнения : 3499
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Пон 16 Яну - 12:22

Cool Cheryll написа:
Spoiler:

Боже, кажи ми, че се бъзикаш. :surprise:

Ей тва е, на какво ли не са готови мъжете.. :lmao: :lmao: Явно младежът сериозно го е закъсал. :laugh: :laugh: :laugh:

Butterfly without wings
Драскач

Чете : ''Покани ме да вляза'' - Линдквист
Брой мнения : 228
Местожителство : in my fantasy world...

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Пон 16 Яну - 12:44

Всъщност снимката е буквално взета от тема в Анимес-БГ, където имаше същата дискусия!

А иначе съм била неволен свидетел на момче, което си духа само --> случката, която описах по-горе не е за заблуда на врага!

Изкушавам се да хвърля директен линк върху темата в Анимес, но няма да го направя. В хентай-раздела има теми, които направо цепят мрака и съм се скъсвала от смях, не само тази за автофелациото! :lmao:

Сиромахомил
Читател

Зодия : Aquarius
Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   Пон 3 Юли - 15:16

Candyto написа:

Ако никое момиче не иска, какво друго да правят хората. xD
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как да си направиш "свирка" сам?   

Как да си направиш "свирка" сам?

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1