BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

power_settings_newLogin to reply
+29
Favorite1
кума лиса
janati75
ZiDiTee
GD444
t.lisheva
ilzik
iveto81
pg_ts
demenzia
penka1234
darina112
succubus
Persia
cobaltwolf
just angel
elzablagoeva
Nadenceto22
letander
eleos
desistela
~ Mistery writer ~
Renesita
Fallen_AngeL
Lindor <33
Candyto
Christina.
Zaharka
~ i.LLusion
33 posters

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyДамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
First topic message reminder :

Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

Нали ги знаете психолозите – от едно елементарно мигване или полуусмивка могат да напишат анализ за даден човек в рамките на поне 10 страници.

Е, американски специалисти-сексолози сега твърдят, че дамската чанта е особено показателна за сексуалния темперамент на жените и дори крие ценна информация за личния им живот.
Ние доста се забавлявахме с техните изводи и определено ще ви информираме за тях, а след това в коментарите очакваме вашето мнение по въпроса.

Огромна чанта
Или женският вариант на чувала на Торбалан. В него цари вечен безпорядък и вътре може да се открие какво ли не – купчина касови бележки, огромна колекция от ключове, лъжичка (защото не се знае кога ще имаш кофичка кисело мляко под ръка), ябълка, забравена още през пролетта, и т.н., и т.н.
Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 Big%20bag
Според психолозите това говори за истинска бъркотия и в личния живот на съответната мацка. Тя трудно загърбва миналото и често се връща към романтичните си спомени.
Обикновено не обича авантюрите и рядко се хвърля в приключения, особено в личен план. Сексът за една нощ изобщо не е вариант, по-важни са продължителният разговор на чаша хубаво вино и филм, който би я накарал да изпита силни емоции.


Чанта-Сървайвър
Оборудвана е с резервен чифт бельо, четка за зъби, игла и конец, може би дори карта на някой град (ако е на ново място). Принадлежи на жени, с които винаги е забавно.
Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 Ky250013
Те обичат разнообразието и не се задълбочават в мислене, а просто яхват вълната.
Тези момичета се влюбват бързо и безпаметно, но също толкова бързо утихват чувствата им. Отегчават се лесно и тогава са готови да се впуснат в ново приключение.


Чанта без излишни неща
Тук има само портфейл, ключове и най-необходимата козметика, достатъчна за безупречен вид.
Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 Ie159018
Според сексолозите дамите с подобна чанта са подредени и държат на традициите – закуска в леглото, романтична вечеря, бяла рокля. Могат да бъдат и спонтанни, но се влюбват трудно.
Ако решат, че са открили своята половинка, ще обърнат света наопаки, за да я задържат до себе си.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
Огромна чанта. Има какво ли не вътре Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 909357165

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
Аз си сменям чантите в зависимост от случая - по тази логика явно и сексуалността си сменям /пак в зависимост от случая/ Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 486223524

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
Леле.......чантата ли да сменя или...сексуалността?
:whistle:

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
Аз трябва да съм групата с торбаланите защото нося раници.... и е по малко от всичко май Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 3142589345

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
А моята пък е с дръжки синджири.... каква ли сексуалност ще ми дадът тези психолози Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 909357165

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
И аз имам от трите вида чанти и ги сменям според настроението ми Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 909357165 значи съм голяма изненада в леглото 😉

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
в моята чанта има само най-необходимото и е мъничка. Не мога да ходя с големи чанти
перваз за ламинат,move out cleaning london,рекламни табели,ясен гюзелев

Последната промяна е направена от optimeon на Съб 31 Окт - 15:56; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
Ха интересна тема така : моята е раница но ако  я завътриш се превръща в дамска чанта обичам да ми са свободни ръцете като пазарувам ,нооо в багажника на колата си имам всичко за да преживея поне 2 дни без да се прибитам ..... 😉 😉 😉 😉

Това дано не показва някакви сексуални отклонения който да не съм разбрала до сега : Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 3142589345

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
А за тези ,които имат чанти ,но ги ползват веднъж годишно нищо не казват.
Имам толкова мисли в главата си ,че нямам време да мисля и къде съм си забравила чантата.
Затова даже личната ми карта е в кейса на телефона .ключ и пари в джоба.
Това е да ти са свободни ръцете за всякакви сексуални изненади  Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 909357165 Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 909357165 Дамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 909357165

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
Чанта без излишни неща

Според сексолозите дамите с подобна чанта са подредени и държат на традициите – закуска в леглото, романтична вечеря, бяла рокля. Могат да бъдат и спонтанни, но се влюбват трудно.
Ако решат, че са открили своята половинка, ще обърнат света наопаки, за да я задържат до себе си.
био храни,Дентална хирургия,аптеки, аптека,акупунктура

Последната промяна е направена от optimeon на Чет 1 Юли - 15:40; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
Чанта без излишни неща, и със затворени очи да мога да намеря това което ми трябва!

descriptionДамската чанта разкрива сексуалността на жената??? - Page 2 EmptyRe: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply