BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | .

Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
~ i.LLusion
Шефче

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Пет 13 Авг - 19:12

Нали ги знаете психолозите – от едно елементарно мигване или полуусмивка могат да напишат анализ за даден човек в рамките на поне 10 страници.

Е, американски специалисти-сексолози сега твърдят, че дамската чанта е особено показателна за сексуалния темперамент на жените и дори крие ценна информация за личния им живот.
Ние доста се забавлявахме с техните изводи и определено ще ви информираме за тях, а след това в коментарите очакваме вашето мнение по въпроса.

Огромна чанта
Или женският вариант на чувала на Торбалан. В него цари вечен безпорядък и вътре може да се открие какво ли не – купчина касови бележки, огромна колекция от ключове, лъжичка (защото не се знае кога ще имаш кофичка кисело мляко под ръка), ябълка, забравена още през пролетта, и т.н., и т.н.

Според психолозите това говори за истинска бъркотия и в личния живот на съответната мацка. Тя трудно загърбва миналото и често се връща към романтичните си спомени.
Обикновено не обича авантюрите и рядко се хвърля в приключения, особено в личен план. Сексът за една нощ изобщо не е вариант, по-важни са продължителният разговор на чаша хубаво вино и филм, който би я накарал да изпита силни емоции.

Чанта-Сървайвър
Оборудвана е с резервен чифт бельо, четка за зъби, игла и конец, може би дори карта на някой град (ако е на ново място). Принадлежи на жени, с които винаги е забавно.

Те обичат разнообразието и не се задълбочават в мислене, а просто яхват вълната.
Тези момичета се влюбват бързо и безпаметно, но също толкова бързо утихват чувствата им. Отегчават се лесно и тогава са готови да се впуснат в ново приключение.

Чанта без излишни неща
Тук има само портфейл, ключове и най-необходимата козметика, достатъчна за безупречен вид.

Според сексолозите дамите с подобна чанта са подредени и държат на традициите – закуска в леглото, романтична вечеря, бяла рокля. Могат да бъдат и спонтанни, но се влюбват трудно.
Ако решат, че са открили своята половинка, ще обърнат света наопаки, за да я задържат до себе си.

Шефче

Зодия : Cancer
Брой мнения : 5576
Местожителство : Discworld

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Пет 13 Авг - 20:44

Цитат :
Нали ги знаете психолозите – от едно елементарно мигване или полуусмивка могат да напишат анализ за даден човек в рамките на поне 10 страници.

Ето това ме довърши! :lmao2:

А иначе излиза, че съм от последните 😊

Шефче

Чете : Първото правило на магьосника
Брой мнения : 3499
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Съб 14 Авг - 10:22

Чанта без излишни неща

Тук има само портфейл, ключове и най-необходимата козметика, достатъчна за безупречен вид.Според сексолозите дамите с подобна чанта са подредени и държат на традициите – закуска в леглото, романтична вечеря, бяла рокля. Могат да бъдат и спонтанни, но се влюбват трудно.
Ако решат, че са открили своята половинка, ще обърнат света наопаки, за да я задържат до себе си.

Даже и козметика не слагам.
:lmao2:

Върнете се в началото Go down
Candyto
Активен

Брой мнения : 231

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Нед 15 Авг - 21:19

И на мен ми излиза последното и съм напълно съгласна с него :Д
~ i.LLusion
Шефче

Брой мнения : 4294

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Чет 19 Авг - 12:08

Имам и от трита вида чанти и ги сменям много често Пък и смятам, че и трите описания важат за мен, но според настроението :pardon:

Напредващ

Зодия : Virgo
Брой мнения : 100
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Чет 19 Авг - 16:31

Аз май подкрепям горното мнение... :bigsmile:
До скоро ходех с чантички тип портмоне, които побират само ключовете, щото телефона и парите - по джобове.
Обаче напоследък все по-голяма и разбъркана ми е чантата. Може би първия вариант е като за мен в момента с леки корекции. :bigsmile:

И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.

Fallen_AngeL
Пристрастен

Брой мнения : 254
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Чет 19 Авг - 20:37

И аз съм третото. Просто не мога да нося "чувал". :haha: Просто не е за мен. Обичам малките чанти, където има място само за телефон, ключове и портмоне. Друго не ми трябва. :p2:

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...
Renesita
Шефче

Чете : Новите видове
Брой мнения : 3247

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Съб 21 Авг - 22:16

Vania написа:

Огромна чанта
Или женският вариант на чувала на Торбалан. В него цари вечен безпорядък и вътре може да се открие какво ли не – купчина касови бележки, огромна колекция от ключове, лъжичка (защото не се знае кога ще имаш кофичка кисело мляко под ръка), ябълка, забравена още през пролетта, и т.н., и т.н.

Според психолозите това говори за истинска бъркотия и в личния живот на съответната мацка. Тя трудно загърбва миналото и често се връща към романтичните си спомени.
Обикновено не обича авантюрите и рядко се хвърля в приключения, особено в личен план. Сексът за една нощ изобщо не е вариант, по-важни са продължителният разговор на чаша хубаво вино и филм, който би я накарал да изпита силни емоции.

Абсолютно вярно :lmao2:

П.П Боже, вероятно изглеждам дори по-зле от жената на снимката - с още по-изкривена физиономия и сбръчени вежди, защото никога не успявам да намеря онова, което търся в чантата си, затова се налага да изкарам абсолютно всичко от нея :pardon:

Последната промяна е направена от Renesita на Съб 21 Авг - 22:21; мнението е било променяно общо 1 път
~ Mistery writer ~
VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Местожителство : Around the world

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Съб 21 Авг - 22:21

По характер - последната, но чантата ми не е толкова малка, но пък за сметка на това има смо най - необходимото!!!

Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

desistela
Модератор

Зодия : Taurus
Брой мнения : 1272
Местожителство : Русе

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Съб 5 Фев - 14:56

Аз съм от първия тип-голяма чанта.Така де,никога не знеш какво ще ти потрябва в даден момент,трябва да си подготвена,нищо че трудно си намираш нещата.Спрактиката ставаш все по-добра да изваждаш от първия път каквото ти трябва.
А секс за една нощ?-това даже и не съществува в моят пътеводител за приятно изкарана среща.

Напредващ

Зодия : Libra
Брой мнения : 102
Местожителство : In Hell :)

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Нед 20 Фев - 13:28

Предпочитам чанти тип "Торба", но пък винаги мога да си намеря каквото ми трябва в нея. Почти винаги нямам нищо излишно в нея, а пък и съм свикнала да напипвам бързо каквото ми трябва

Читател

Брой мнения : 19
Местожителство : Стара Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Нед 22 Май - 6:31

Ако се налага - то е последния тип, иначе пари, ключове и телефон по джобовете.
Nadenceto22
Редовен

Зодия : Pisces
Брой мнения : 89
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Сря 6 Юли - 23:46

Определено последния тип, а и характеристиката описва мен самата доста добре. Никога не съм се чувствала комфортно с чанта, в която има прекалено много неща, камо ли пък някоя торба. :p2:

"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."
elzablagoeva
Читател

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Вто 22 Яну - 17:26

Ето това ме довърши!

А иначе излиза, че съм от последните
just angel
Читател

Зодия : Leo
Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Нед 24 Фев - 13:06

Чанта без излишни неща
Тук има само портфейл, ключове и най-необходимата козметика, достатъчна за безупречен вид.
Според сексолозите дамите с подобна чанта са подредени и държат на традициите – закуска в леглото, романтична вечеря, бяла рокля. Могат да бъдат и спонтанни, но се влюбват трудно.
определено съм си такава,въпреки че обичам огромни квадратни чанти,които обаче са супер подредени отвътре

cobaltwolf
Читател

Чете : поредицата "Паднали ангели" и "Магьосници на елементите"
Зодия : Taurus
Брой мнения : 28
Местожителство : град Попово

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Вто 26 Фев - 20:07

Аз спадам към първия и втория вид. Само дето моите са малки сакчета :wub: Веднъж бях успяла да побера в нея два учебника, 1 тетрадка, несесер с химикали и моливи, четка за зъби, бельо, парфюм, пудра, червило, 2 зарядни, 1 книга, фотоапарат, връзка ключ и ключодържатели, кутия за слънчеви очила, кърпички, кутийка Милкинис, дъвки, дезинфектант за ръце, огледалце, кутийка Аналгин, бонбони Пезз, портомонето ми (което е като малка дамска чанта) и един бокс (който гаджето и братовчед ми смятат, че трябва да е неотлъчно до мен). Баща ми беше направил коментар, че иска такава чанта: да поема всичко това, да изглежза пак малка и да не се скъса от тежестта
Persia
Читател

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Чет 7 Мар - 22:44

Така, ами като зависи от настроението ми с каква чанта съм?!
Обожавам чантите и разполагам с всякакви размери, а това което е в нея е въпрос пак на настроение.
succubus
Въздухар

Чете : криминални,non-fiction,свръхестествени...каквото има,каквото подарят,каквото намери...
Брой мнения : 5
Местожителство : On the road.

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Сря 20 Мар - 16:36

Чанта-сървайвър

Оборудвана е с резервен чифт бельо, четка за зъби, игла и конец, може би дори карта на някой град (ако е на ново място). Принадлежи на жени, с които винаги е забавно.
Те обичат разнообразието и не се задълбочават в мислене, а просто яхват вълната.
Тези момичета се влюбват бързо и безпаметно, но също толкова бързо утихват чувствата им. Отегчават се лесно и тогава са готови да се впуснат в ново приключение.

Ъммм не много точно,рядко си нося резервен чифт бельо в чантата освен,ако не предполагам,че ще пътувам,Карта никога нямам,града се изследва на място пък и винаги можеш да питаш.Игла и конец...аз у нас не знам дали имам???Другото е вярно просто съм друг тип жена и за това не съвпада съдържанието.

Питате ме в какво вярвам?В свободата и само в свободата.Бог който иска да ходим в църква,да постим и да се кланяме,не е Бог,а жандарм,не мога да вярвам в жандарм,вярвам в себе си и в правото си да бъда свободна и да живея и умра по своя воля!
автор:Сърцето ми!
darina112
Активен

Чете : Тютюн
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 160
Местожителство : димитровград

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Нед 4 Авг - 18:58

И аз съм от последния тип. Малка чанта, в която да сложиш портмоне, ключове и телефон...Колкото да не са в ръцете и да не ти издуват джобовете на дънките
penka1234
VIP

Чете : Всичко което ми хареса
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 2539

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Нед 4 Авг - 19:19

Огромна чанта

Enlarge this image

demenzia
Читател

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Пет 30 Авг - 13:24

Аз имам поне 10 чанти...според случая ги сменям и като ми омръзне някоя я подарявам и си купувам нова :bigsmile: 
pg_ts
Читател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Пет 30 Авг - 13:34

Чанта-Сървайвър
.......
Мисля че, в чантата ми могат да бъдат намерени още доста неща:
ножица, тиксо, кламери, лак за нокти (безцветен), няколко химикалки, маркер, корда, ластици, свински опашки, безопасни игли, имах период в който имах и едни клещи и малък чук (но чука го извадих след около седмица много тежеше), допълнителна чанта за пазар, слънчеви очила, гримове, тефтер, гумен джоб с цип за документи ..... и стандартните стик против изпотяване, мокри / сухи кърпички, парфюм, коректор, спирала, тампони .... олелееее
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Зодия : Leo
Брой мнения : 22098

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Сря 6 Апр - 10:48

Аз съм в двете крайности. За през деня огромна чанта, а за вечер малка без излишни неща.
Но и за двете това, което се твърди не се отнася за мен. За голямата чанта абсолютно не се отнася за мен, за малката само това е вярно:

@~ i.LLusion написа:

Могат да бъдат и спонтанни, но се влюбват трудно.

Чете : когато може
Брой мнения : 245
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Сря 6 Апр - 12:26

Чантата на баба Торбалан :)
Е, ябълки няма, но пък захарчета и пластмасови лъжички - цяла колекция може да стане, само трябва да ги издиря между касовите бележки и другите дребни джунджурийки.

За бъркотията в личния живот- май съм я пропуснала, сигурно защото през това време съм търсела я захарче, я лъжичка.
За романтичните спомени- че то с 3 мъже вкъщи - само те ми останаха :)
t.lisheva
Активен

Брой мнения : 225
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   Сря 4 Май - 10:32

ООоо никак не мога да се съглася с всичко :) Аз залагам предимно на по-големи чанти ( досега де... ), в които абсолютно винаги цари пълен безпорядък. Вярно, че съм неспасяема романтичка и често се връщам в спомените, но това НЕ значи, че в сексуален план отговарям на тяхното описание :) Хич даже не го вярвам. Особено като се има предвид, че много често жените (нормалните) прикриват сексуалността си пред света, в смисъл не парадират примерно с това, че харесват грубия секс, и не дават вид че е така, а всъщност в леглото ... мяу ! :) хаха така че с две думи според мен е доста кофти да мерим по чантите кой какъв е в леглото :)
Просто мнение :)

ПисанеЗаглавие: Re: Дамската чанта разкрива сексуалността на жената???   

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next