BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

power_settings_newLogin to reply
+10
penka1234
mams
lickmeimhot
kotkata33
melopomena
gery_vampirelady
Renesita
Memento
~ i.LLusion
~Еви~
14 posters

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyВан Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] 1filmizle_VAN_HELSING



Ван Хелзинг е американски екшън филм, заснет в готически стил с участието на Хю Джакман и Кейт Бекинсейл. Разработен е върху образа на Ейбрахъм Ван Хелзинг, герой от романа Дракула, макар родствената връзка с главния герой на филма Гейбриъл Ван Хелзинг да не е уточнена.

Жанрове:
Фентъзи, Приключенски, Екшън

Сюжет:

Действието на филма се развива през 1887. Силите на Злото се готвят за последната битка. За да вземе превес, граф Дракула (Ричард Роксбърг) се опитва да вдъхне живот на мъртвороденото си поколение вампири. За целта той кани в замъка си в Трансилвания д-р Виктор Франкенщайн, учен известен с опитите си да съживи мъртво чудовище с помощта на ток. Местните селяни обаче, ужасени от провежданите опити се вдигат на бунт и опожаряват лабораторията, а с нея и чудовището.
Опитите продължава асистента на Франкенщайн Игор. За опитен екземпляр е необходим физически много силен човек и това става местният цигански крал Борис Валерий. Децата му принц Вълкан и принцеса Ана (Кейт Бекинсейл) започват отмъщение. Кардиналите от Ватикана им изпращат на помощ професионалния ловец на вампири и върколаци Гейбриъл Ван Хелзинг (Хю Джакман) и монахът изобретател на причудливи машинарии Карл (Дейвид Уенъм).
Ван Хелзинг бързо намира чудовището, което е ключ към плановете на Дракула и се опитва да го изпрати във Ватикана. Принцеса Ана обаче е пленена от Дракула и предложена от него като разменна монета за чудовището. Размяната е уговорена да стане по време на маскен бал в Будапеща. Дракула получава чудовището, но Ван Хелзинг успява да научи тайния вход към Ледената Крепост - тайното убежище на Дракула. Във финалния двубой там Ван Хелзинг убива Дракула, но принцеса Ана загива.



Последната промяна е направена от ~Еви~ на Пет 16 Юли - 2:27; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Това е филм класика, един от любимите ми!! :lol:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Абе чудя се.. не е ли по-правилно ХелСинг. Както и да е..
Филма е велик. Даже си спомням една реплика от там.. Май беше на някоя от вампирките: Really you see.. the dreatic sea?
Не знам дали "дретик" така се пише.. Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] 2115147716:

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Страхотен :slynce:

______________________________
Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Един от любимите ми!

______________________________
Somnium est imago mortis- от лат. "Сънят е изображение на смъртта"

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."


Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] 4417865i

Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] 4417878r

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Класика :slynce:

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
до края на годината трябва да излезе втора серия Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] 1089017131


Пиши на кирилица!!!

Edit: Zaharka

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Един от любимите ми филми.

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Класика в жанра великолепен филм

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Филма е много добър.
Един от любимите ми.

______________________________
Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] 83727eu-960

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Страхотен филм.

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
moje da y4asvam vuv neigo

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Много хубав,скоро пак го гледах.Винаги много ме е радвал.Невестите бяха У.Н.И.К.А.Л.Н.И!!!

______________________________
Светът е смешно място. Трябваше да се смее човек, иначе щеше да се побърка.
Тери Пратчет
Направо кърти...парапети прашни,
разбива с трясък сивия бетон,
че Любовта Е дрогата на Бога
напомня ми стихът ти в полутон.

Блогът ми за фенове на жанра ужаси!Цъкнете линкчето,ако се интересувате!Благодаря! :dance:
Ван Хелзинг / Van Helsing [2004] Baner-10

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
Наистина добър

descriptionВан Хелзинг / Van Helsing [2004] EmptyRe: Ван Хелзинг / Van Helsing [2004]

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply