BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Любими цитати!

power_settings_newLogin to reply
+38
dianamaxima23848493
Дияна В.
Далия Уинчестър
daizy
str1987
АВА
batakchieva
rraina84
persia123
Yoni
melanimilanova
absent-minded
IVL
iv.ivaylova
ksenon
starryxdust
niya991
fata_morgana
misskiss
leidy_mimi
renesme_cullen
vegenceto
Koen
rosiss
beni1979
Dili
Butterfly without wings
Thea
Christina.
escapingthesun
октопод
~ЛиЛ~
MuryG
Zaharka
Gifted69
~ i.LLusion
milenaka
~ Mistery writer ~
42 posters

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyЛюбими цитати!

more_horiz
First topic message reminder :

Тук можe да напишете любимите си цитати от книги, също е желателно да напишете от коя книга и кой е авторът на цитатът ви!

______________________________
Любими цитати! - Page 5 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Любими цитати! - Page 5 4965902g

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"Страхът не спира смъртта.Спира живота."

"Не се фокусирай върху това,което може да бъде.Фокусирай се върху това,което е."
/"Шефът"- Ви Кийланд/

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
[size=34]Ролф се наведе и вдигна листа от пода. Седна и изглади измачканите му краища. Очите му отново се вгледаха в единствената дума.[/size]
[size=34]Mathair. Прощавам!Ролф отметна глава назад и извика от мъка, а гласът му отекна в стените на стаята и прокънтя из цялата кула.[/size]

Гейл Линк Прегръдката на вълка
Страхотна книга, една от любимите ми 


______________________________
"Наистина има рай на тази земя – рай, който обитаваме, когато четем хубава книга." Кристофър Морли

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"Вярвам в хора с душа. Такива, които са себе си. Такива, които правят грешки до безобразие. Такива, които са безстрашни. Такива, които са били смачкани, но никога прекалено дълго. Винаги достатъчно.
Вярвам в хора с гордост. Хора, които единственото нещо, което може да ги мотивира или повали  е собствената им оценка за себе си.
Вярвам в хора-смисъл. В хора с минало. В хора с история. В хора с цели.
Вярвам, че след всяка една такава среща усещам това, което усеща какавидата преди да се превърне в пеперуда."

Silvia Àmica- Чуй ме



"Впрочем какво по-страшно наказание от въображаемото изживяване на нещо, което би могло да бъде и не е било?"

Блага Димитрова - Пътуване към себе си

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
„Предпочитам да умра като Елена, отколкото да живея като сянка.“

Налини Синг - „Ангелска кръв“

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"Напомняй ми, че сърцето често спори с разума. Изпрати ми в нужния момент някого, който има силата да ми каже истината, но би го направил с любов. Знам, че решението на много проблеми е в изчакването. Затова, научи ме на търпение …"
Антоан дьо Сент-Екзюпери


descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
"Моето щастие беше плахо, вечно бягащо същество. Не знаех много за него. Знаех само, че е необходимо време, за да ми се явява понякога. Моето щастие не живееше в офис сгради, метровлакове и търговски центрове. То подаваше глава изпод прикритието си, само когато достатъчно дълго оставах тиха и спокойна. То идваше, независимо от желанието на околните да съм такава или онакава, да се съобразявам с обществото и с работодателите си. Да, аз настина вярвах, че щастието е въпрос на решение.“
"Щастието е любимият ми цвят" от Кристина Кунаг

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Били Пилигрим, взе че се откачи от времето

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Бях мъртъв ,докато ти не ме откри,макар че дишах.Бях сляп,макар че виждах.А после дойде ти .... И аз се пробудих

Пробудена любов Дж.Р Уорд (Братството на Черния кинжал)

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Бракът ни не беше съвършен. Никой брак не е съвършен. Имаше моменти, в които тя се отказа от нас. Имаше дори още повече моменти, в които аз се отказах от нас. Тайната на дълголетния ни брак е, че никога не се отказахме в един и същи момент“

Колийн Хувър - Най-доброто в теб

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
“Истинският мъж няма лице. Защото няма значение как изглежда. Той има характер и принципи, опънати като струните на цигулка Страдивариус. Различава се от всички останали по това, че ще те промени изцяло. Ще пренареди целия ти душевен пъзел. Ще те накара да летиш, пълзиш, да влизаш и излизаш от гроба, да гледаш с очите на гладно бездомно куче. И да го правиш с много любов.”
― Цвета Стоева, Мъже

“Защото моментите, в които не си се възползвал от нечия слабост, са моментите, в които си показал сила.”
― Симеон Колев, Наръчник за употреба и експлоатация на мъжа

“[...] надеждата не изоставя човека никога. Ако няма откъде да дойде, тя се поражда сама от себе си в човешкото сърце; ако няма кой да я донесе, тя сама долита.”
― Димитър Талев, Самуил: Щитове каменни

"Омразата е... Твърде е леснa. Любовта. Любовта изисква смелост."
-  Hannah Harrington, Speechless

______________________________
Любими цитати! - Page 5 Hkyjaw5xpi1ze4mpci31y75ecizny6mxqwo8g3mfrb4go3jyptwsh3jcrbhs67jyqtwg15umrbwzej5urbo1y35xp71ny4mrcio1y7dxrbtzr55uqcog17byfwo8k5uwpfsny6mxqwoge53qhkyj4
Любими цитати! - Page 5 Hkyjkenmcf4g13jyjitwqam1qjh1aenoqi3so4mqcho8e4dfrbgg15mjqt3o

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
– Стигнеш ли до кръстопът, сине – каза Демир на Богомил веднъж, – забий си тоягата, дето ти е била опора по пътя дотам. Като табела без посока я остави да стърчи, като незавършен кръст върху пресен гроб. Като гръмоотвод. Приседни, но не за да помислиш. Щом вече си на кръстопътя, значи сам си го извикал и знаеш накъде да поемеш още преди да си пристигнал. Приседни, помълчи, за да благодариш. И после тръгвай. Без да се подпираш. Ако пак стигнеш до същия кръстопът и си видиш забитата тояга, не се обвинявай. Не посоката е била грешна, а ти си имал нужда да се повъртиш в кръг. Човек винаги стига до един и същ кръстопът различен.
– А ако има и други забити тояги?
– Ти гледай своята. За себе си си я оставил ти там. Пътищата и кръстопътищата са едни и същи за всички, синко, ние минаваме различни по тях.
"Живот в скалите" Мария Лалева

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Това, смятам, се дължи на обстоятелството, че ние не можем да понасяме у хората недостатъците, които притежаваме сами.

“Портетът на Дориан Грей” Оскар Уайлд

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Моят баща веднъж ми каза, че любовта е като водата. Тя може да бъде спокойна. Бушуваща. Заплашителна. Утешителна. Водата може да бъде много неща, но въпреки многобройните си форми тя винаги остава вода.
Ти си моята вода.
Мисля, че боже би аз съм твоята.
Ако четеш тези редове, това означава, че съм се изпарил. Но не означава, че и ти също трябва да се изпариш.
Залей като потоп целия проклет свят, Бея.

“Разбити сърца” Колийн Хувър

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Често ми е правело впечетление колко малко се интересуват младите дами от сериозни книги, които са написани за тяхно добро. Това, признавам си, ме удивява, защото със сигурност за тях няма нищо по-полезно от добрите съвети.

“Гордост и предразсъдъци” Джейн Остин

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
Никога няма да можеш да откриеш себе си, ако си изгубена в някой друг

“Девети ноември” Колийн Хувър

descriptionЛюбими цитати! - Page 5 EmptyRe: Любими цитати!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply