BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какъв жанр книги предпочитате?

power_settings_newLogin to reply
+176
tgerincheva
dodo85
greeneyes
vileto
Дори Димитрова
montina
daizy
Radoslava75
tinito_m1
villlig
Phelan
bashityyyy
katia_ok
Antoniya81
Diddyto1990
mimimomu
Vavian
luba6a1990
barbara.2014
dfghjk
mi6le06
VeniTo
yordanka0hristova
janeta29
АВА
Atanaska91
iliana772
Деница Крумова
na_ta
dianaa1962
shosholina
nadislaw
Диди
EliReader03
Yoni
Moni-Boni
Hara_K
desa53
meri
Marchinka
maya_drumeva
Irena Nikolova
mailgerganavasileva
milenatt
ViliBojkova
ivel89
veselyshko_123
vili_blagoeva
debora
ver3
liliqta88
sofiaaa
GeOrGiPEEV123
dzvery
МегиАН
veselyshko
Ani Demireva
dap68
viki12
n_kara
Hades
mawmy
dramanska
Liliya Todorova
ShyReader
AniStamova
go_away
ГеоргиПеев123
Terry97
FERRARI
Тони87
alex79
djordan
DoTo
krisi555
Caster
ninuna
pokopok
ves
Stefanika
zvgogo
liny
asukar
alessina
svetli4kad
Laura_Sunny
Радост
IVL
animiteva
verka77
alisa08
iveto81
June
criminalz
sineoka1983
kris_93
smilee77
Alexwolf
ddddsk
morgana07
yoannak
yordankak
chelsea88
biliana_911
esimeonova54
svetleto_007
astarta_79
viktoriqP
mimi1221
Dobrinka83
denito
Амарилис
sss79
stefani2402
teodd
gerganasto
Persia
gvv
silvyy
becky13
gery_vampirelady
bonkans
isark
Luseto
etia
Luse
silviareg
geneviev
alina30
gabimabi
Kajol
vilencetoo
ttt
Ludetinata
orlinaw
Mar4eto
belleville
Алабайка
renesme_cullen
rosali
pipi73
swetim
mams
Esk
Ashlie
yanitsa1
tcecoo
grum4o
nordenBlume
memento_mori
mi_mi
retribution
aranna
Devilsmate
katniss
Memento
Ralna
sunny2107
MuryG
tania_kikito
Desity
desistela
Zaharka
нел-j
lina_
shani88
e.stoikova
Бока
Christina.
Gifted69
Enigma
Bloody_Rose
-` nigнт_creaтure ..
~ i.LLusion
~Еви~
~ Mistery writer ~
180 posters

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 Empty Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
First topic message reminder :

Послендно време любими ми станаха книгите с вампири,а също харесвам и ужасите .

______________________________
 Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

 Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 4965902g

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
романтика, криминални, и история

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Криминални,трилъри,романтика,исторически.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
различни, стига да са интересни

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Сега сам на вълна любовни романи, но обичам фантастика и криминалета, а ако всичко това е в едно е супер.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Чета почти всичко. Само да не е прекалено философски насочено.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Зависи в какво настроение съм

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
В зависимост от настроението ми - екшъни, криминални, исторически, любовни и т.н. Досега не бях чела за вампири,върколаци и производни, но преди няколко дена си купих "Книгата на Хаде" и в общи линии не останах разочарована.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Чета всичко,не обичам книги за вампири и ужаси

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Фентъзи, най- вече! Но като цяло доста неща са ми интересни и от други жанрове

______________________________
Somnium est imago mortis- от лат. "Сънят е изображение на смъртта"

"- И докато в този миг не се изплаших, че ще ми забранят да чета, аз не обичах да чета. Както не се обича дишането."


 Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 4417865i

 Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 4417878r

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Почти всичко, в зависимост от настроението. Единствено към научната фантастика и ужасите имам известни резерви.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Криминални и романтични.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Любовни романи и по-малко фентъзи.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Всичко.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Май и аз като повечето зависи от насроението  Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 2115147716
Любовните са ми любими малко фентази,малко крими сега взех да забягвам към вампирските истории.Бррррррррррр и аз ставм кръвожадна :1:

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Последните години чета главно любовни романи, търся щастливия край в книгите. На сърце са ми историческите, макар и от съвременните да имам доста любими. Чиклитът не можа да ме грабне като жанр, някак много отворен край за моя вкус имат този тип книги. Криминални, трилъри, приказна фантастика, английски хумор тип Удхаус като ми попаднат също чета, само историческите категорично ги пропускам.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Фантастика. Вампири, призраци, чудовища никога не са излишни за мен.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
чета почти всичко, но предпочитам фентъзи, криминалета и исторически любовни романчета

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Чета различни по жанр книги, но най - вече криминални и любовни романи. Не харесвам фантастичните, но в последно време чета и такива. Много зависи от това в какво настроение съм и дали ми се чете нещо леко и неангажиращо или пък нещо по - сериозно.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
Криминални , трилъри, романтика, правила съм опити да чета фантастика, паранормално, вампирски, но не са за мен

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
На вълна любовни романи съм аз и май няма да свърши скоро. Няма значение съвременни, исторически или други. Обожавам ги просто.

description Какъв жанр книги предпочитате? - Page 4 EmptyRe: Какъв жанр книги предпочитате?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply