BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

ИндексРегистрирайте сеВход
Последно активни теми
Тема
История
Автор
Коя книга четете сега?
Търся книгата...
Каква е перфектната жена?
Коя е последната книга, която прочетохте?
Поредица: Вампирите от Морганвил
Препоръчай ми книга!
Коя е последната книга, която си купихте?
Смяна на потребителското Ви име
"Блясък" и "Сияние"
"Коледен подарък"
Today at 0:21
Yesterday at 8:49
Съб 25 Май - 13:23
Съб 25 Май - 12:42
Съб 25 Май - 12:26
Пет 24 Май - 17:43
Пет 24 Май - 16:55
Пет 24 Май - 15:22
Пет 24 Май - 12:56
Пет 24 Май - 1:08
gerganasto
kleopatraani
Сиромахомил
Сиромахомил
mimi121296
dfghjk
АВА
fatme
mg79mg79mg79
Василева

Share

Често ли четете?'

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
~ Mistery writer ~
VIP
~ Mistery writer ~

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Местожителство : Around the world

Често ли четете?' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyЧет 15 Юли - 19:27

First topic message reminder :

Често ли четете? Всеки ден, през ден, или по-рядко?

Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Често ли четете?' - Page 3 4965902g
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
desuni
Читател
desuni

Чете : Братството на Черния кинжал
Брой мнения : 13
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПет 28 Дек - 12:32

Винаги когато мога,но напоследък май само вечер като си легна и се приспивам с книгата.
bonkans
Читател
bonkans

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyЧет 17 Яну - 23:15

Почти винаги нося книга във себе ,лятото ми е по трудно зощото работя с туристи и нямам толкова време,но от октомври до май непрекъснато
becky13
Редовен
becky13

Чете : от всичко по много
Брой мнения : 66

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyНед 20 Яну - 15:21

Чета във всяка свободна минута. Често се шегувам, че любовта ми към четенето от хоби отдавна вече се е превърнала в диагноза.  Често ли четете?' - Page 3 909357165
ssaa2
Редовен
ssaa2

Брой мнения : 52

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyНед 20 Яну - 15:39

Чета постоянно, всеки ден.  Често ли четете?' - Page 3 2115147716 А когато книгата ми е особено интересна почти не мърдам от мястото си пред компютъра :pardon: Лошото е само, че очите се натоварват много при такова четене, но аз не се отказвам.  Често ли четете?' - Page 3 2115147716 Най-много ме е яд, ако в момента нямам интересна книга.
silvyy
Читател
silvyy

Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyЧет 7 Фев - 23:43

Чета когато има възможност. Това е моят начин да си почина, да разпусна.
kss666
Читател
kss666

Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПон 11 Фев - 14:35

Чета непрекъснато, купих си Киндъл когато и багажника на колата се оказа пълен с книги, които чета и влача с мен.
yanitsa1
Преводач
yanitsa1

Чете : All
Зодия : Gemini
Брой мнения : 312

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПон 11 Фев - 16:09

Естествено. Така обаче не разтоварвам, някак си даже още повече се напрягам, но няма да лъжа, носи ми удовлетворение  Често ли четете?' - Page 3 2115147716 Като сладка болка е, най - вече заради очите  Често ли четете?' - Page 3 2115147716

Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.
gvv
Читател
gvv

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПет 15 Фев - 9:15

Всеки ден.
dragon.kiss
Напредващ
dragon.kiss

Чете : Всичко каквото ми попадне
Брой мнения : 96

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyСъб 23 Фев - 20:40

Не толкова често, колкото ми се иска, но се старая при всяка свободна минутка да забия нос в някое интересно четиво.

Читател
Persia

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyЧет 7 Мар - 23:12

Да
viktoriqP
Активен
viktoriqP

Чете : Романи
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 185

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 10 Дек - 16:44

обичам да чета, но напоследък не ми остава много време
astarta_79
Читател
astarta_79

Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 10 Дек - 17:04

Обожавам да чета, затова винаги, когато ми остане свободно време отварям някоя книга.
sharky
Читател
sharky

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 10 Дек - 18:14

Чета винаги, когато имам възможност, за мен това е най-добрия начин да си починеш и да се разтовариш
ninatralenekova
Напредващ
ninatralenekova

Брой мнения : 98

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 10 Дек - 18:20

Имам два метода и време на четене и така вървят две различни книги едновременно. 1 - когато децата спят следобеден сън чета книга хартиен вариант в леглото сгушена с одеало и 2- вечер на компютъра електронна книга. Стига да няма болни вкъщи чета всеки ден
diana101
Читател
diana101

Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 10 Дек - 20:16

Чета много. Май не е много похвално, защото изоставам с домакинските задължения и си се дразня чак.
TraYkovA
Активен
TraYkovA

Брой мнения : 213

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyНед 19 Яну - 19:41

Ами не знам дали е често, но чета всеки ден.

Маниак
krissito

Чете : Анита Блейк, ловецът на вампири - Небесносини грехове и Вампирски целувки - Кралска кръв
Зодия : Leo
Брой мнения : 595
Местожителство : Враца

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyНед 19 Яну - 23:54

@Zaharka написа:
Ще го кажа така - вече никой не ме пита какво правя  Често ли четете?' - Page 3 2115147716: В 90% от случаите, когато някой ме се обади и ми зададе въпроса "Какво правиш?", отговора е "Чета". Та вече се отказаха да питат  Често ли четете?' - Page 3 2115147716:
+1   Често ли четете?' - Page 3 2115147716
И при мен е така .. дори понякога страдам от безсъние .. когато докопам нещо което е супер интересното просто не мога да го оставя .. и тъй като аз най-често чета в интернет като си легна си взимам телефона, завивам се презглава, пускам си книжката и чета докато не я завърша .. по този начин прочетох третата част от Игрите на глада за има няма 7-8 часа ако не и по-малко  :reading:
Въпреки че в последно време не съм така заради Небесносини грехове .. но съм адски много благодарна на преводачите Puh и Milenaka  :bighug: 

Често ли четете?' - Page 3 TB2-SpecialВампирите притежават сила на над 10 души, могат да управляват вълци и прилепи, могат да хипнотизират живи хора и да лекуват тежки наранявания. Те са живи мъртавци, поддържащи се от човешка кръв.
jenvief
Читател
jenvief

Зодия : Libra
Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПон 20 Яну - 15:02

Обожавам да чета! Ако книгата ме грабне не спирам докато не я прочета цялата   Често ли четете?' - Page 3 2115147716 
biliana_911
Ветеран
biliana_911

Брой мнения : 1350

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПон 20 Яну - 18:38

Аз нищо друго не правя освен да чета  Често ли четете?' - Page 3 2115147716. Преди излизах с приятели всеки ден, сега веднъж в седмицата. Един приятел се майтапи, че ще дойде да ми изгори книгите ако не изляза  Често ли четете?' - Page 3 2115147716, но аз пак си чета още със ставането  Често ли четете?' - Page 3 2115147716
tuleva
Маниак
tuleva

Брой мнения : 454

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПон 20 Яну - 20:38

Постоянно.Четенето е единственото лично развлечение и разтоварване което имам.
galileo414
Редактор
galileo414

Чете : Всичко до което се докопам
Брой мнения : 309
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyПон 20 Яну - 21:08

Постоянно чета и честичко си отлагам другата работа, което е доста непрепоръчително  :wasnotme: .Ама пустата му краста .
perla333
Напредващ

Брой мнения : 118

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 21 Яну - 10:04

Винаги когато имам време. Даже често отлагам нещо друго за да почета малко. Но с наближаването на сесията май ще трябва да си пренаредя приоритетите.
dori4on
Читател
dori4on

Чете : всичко
Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 21 Яну - 10:39

Не бих могла да си представя живота без книга.Понякога дори забравям да си свърша текущата работа,ако книгата ме увлече.Е,старая се да не е много често,защото ако ги оставям без вечеря редовно сериозно ще ми се разсърдят

Читател
thesameiv

Чете : разнообразна литература
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyВто 21 Яну - 14:13

Често ли четете?' - Page 3 909357165 обожавам книгите и чета винаги, когато имам свободно време.

Читател
chelsea88

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 EmptyСъб 22 Фев - 13:13

Чета всеки ден. Просто нямам търпение да се прибера от работа, да хапна и да се позиционирам пред лаптопа, за да си чета. Искрено съжалявам хората, които не намират удоволствие в четенето, много губят
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Често ли четете?'    Често ли четете?' - Page 3 Empty

Често ли четете?'

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGWorld :: Книги :: Читателски интереси-