BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Училище за вампири или Дневниците на вампира?

power_settings_newLogin to reply
+33
Tais
ili973
perla333
mpetrowaxx
krissito
beni1979
renesme_cullen
nana0102
rosali
lioness
Алабайка
belleville
Guster
Thea
gery_vampirelady
yanakk
repichka
Ellendary
lioni
yanitsa1
gali68
MuryG
~ЛиЛ~
Renesita
Enigma
~ i.LLusion
devil degu
puFF
Christina.
tanqdimi
-` nigнт_creaтure ..
Black_Cherry
~ Mistery writer ~
37 posters

pollДайте своя глас за поредицата, която ви харесва повече

П.С.Каст и Кристин Каст - "Училище за вампири"
15
88%
Л.Дж.Смит - "Дневниците на вампира"
2
12%
Общо гласове:
17

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyУчилище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
First topic message reminder :

Споделете коя от 2-те поредици ви харесва повече: "Училище за вампири", П. С. Каст и Кристин Каст или "Дневниците на вампира" - Л. Дж. Смит

Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 Pic

VS

Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 93860


П.П. - При Дневниците става дума САМО за книгите, не за сериала.

______________________________
Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 4965902g

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Извинявам се ако съм ви прозвучала по-остро, препрочитайки поста установих, че изглежда така, за което съжалявам. :pardon:

Вече добавих анкета впрочем.

Ии, да се изкажа по темата - Училище за вампири е и моя избор, макар и също като при Guster и при мен вече стана така, че са ми тъпи и двете поредици. Отново направиха, като при повечето работи, количество за сметка на качество!
И тук малко офтопик, като заговорихте одеве за Академията, тя е най-интересна от всички споменати тук и единствено за нея не съжалявам за продължението, тъй като е не по-малко добро от оригиналната поредица! :yep:

______________________________
Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 Dragon-Book

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Според мен "Училище за вампири" е по- детски написана. От "дневниците" съм чела само първата, но пак ме заинтригува повече.

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Ако мога да го кажа така - нито едната. Мнението ми е на базата на опита ми за прочитане, завършил безславно и провално още с началните страници и на двете поредици.

______________________________
Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 Wogwagersng

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Съгласна с горното мнение. Нито една.
Плоско написани, почти никакво или светкавично развитие (такива крайности в книгите ме дразнят). Все едно не са писани от възрастни. Инат съм, обаче и моя инат не можа да издържи и да ги завърша.
Идеите на книгите не са лоши, но са много зле реализирани.

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Училището съм го чела до осма книга май беше... абе там до книгата със Скай и пазителите (или бранители бяха? о.О), пък от Дневниците съм чела точно една глава от... една от всички книги. Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 2115147716
Сигурно от умопромрачителното представяне на книгите, което направих се подразбира, че не съм им голям фен - нещо, което не отричам.
Значи Училището беше що годе добро - не ми се е доспивало, както е ставало с други книги, но книгата ми се стори плоска, написана, защото така трябва, а не, защото на автора му е дошла музата - или иначе казано, за да се продава. Стила не ми хареса, идеята не беше нищо ново. Даже мисля, че си беше пълен опит за имитация на Академията. И то неуспешен опит!
А главата от Дневниците, която прочетох ме отекчи до краен предел. Беше прекалено лесна, бърза... не знам как да го опиша точно. Докато я четях всичко ми минаваше, ей, така през главата без да ме накара да се замисля, да почувствам нещо от емоциите и преживяванията на героите. Да, вярно беше само една кратичка глава, но когато прочетох първата глава от Анита Блейк се тресях на стола от вълнение и любопитство да разбера какво става по-нататък, пък това чудо не събуди и грам любопитство в мен.
Бих казала нито една от двете, но ще избера Училището. Все пак тя беше достатъчно добра, за да ме накара да я прочета чак до осма (или семдма) книга.

И без обидени - това е моето мнение. Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 909357165

______________________________
I'm so ugly.
But that's okay cause so are you.

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
определено Училище за вампири честно казано Дневниците на вампира не са ми по вкуса

______________________________
:kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: :kovcheg: ❤ :kovcheg: :kovcheg:

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
П.С.Каст и Кристин Каст - "Училище за вампири"

______________________________
Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Училище за вампири не ми допаднаха Дневниците прочетох ги до 3-та книга и ги зарязах

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Като книга бих предпочела "Училище за вампири", но "Дневниците на вампира" е невероятен сериал на който очаквам с нетърпение 4 част на 5 сезон ❤ ❤ ❤ 

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Училище за вампири. Дневниците са по- добре написани, но действието не е толкова интересно.

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
"Училище за вампири" - даже ми се иска да доиздадът поредицата - все пак останаха 3-4 книги. Определено ми е интересна, нищо че Зоуи ме дразни до краен предел на моменти.
А от "Дневниците на вампира" успях да прочета някъде до 5 книга (когато Стефан изчезна) но ми стана скучна и я оставих. Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 2115147716

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Училище за вампири

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Училище за вампири

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Чела съм част от първата книга на училище за вампири, но и спрях да гледам Дневниците на вампира
Така, че не мога да избера.

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Училише за вампири.

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Училище за вампири!

______________________________
Училище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 Tumblr_n5zcuyjlc01rlnpvuo1_500

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Определено Училище за вампири.

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
Аз съм за "Училище за вампири" ,определено ме грабна тази поредица .

______________________________
КНИГИТЕ СА КАТО ОГЛЕДАЛА
В ТЯХ ВИЖДАШ ТОВА,КОЕТО ТИ
САМИЯТ
НОСИШ В СЕБЕ СИ !!!

descriptionУчилище за вампири или Дневниците на вампира? - Page 2 EmptyRe: Училище за вампири или Дневниците на вампира?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply