BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Колко книги прочетохте този месец?

power_settings_newLogin to reply
+133
bubeto_09
eleonora711025
DTSK
IvetoKachova
galinailcheva
nikolova_kamelia
radisevi
Cvetomira681
stelatumbeva
dianamaxima23848493
LillyB
deynna
magdalena96
p4eli87
sabina.ivanova
optimeon
hristiyana_miteva
Дияна В.
Radoslava75
Kalina
Diddyto1990
Mavebo
venelinast
Джани
Vavian
кума лиса
str1987
Диди
mashenka
ivaivanova
EGeorgieva
mariomagi
luba6a1990
didalilova
gogomegi
barbara.2014
марти7074
mi6le06
na_ta
yordanka0hristova
iliana772
shosholina
АВА
kameliqni
p_svetla
Pipilotaeuforia
Daisy_77
Moni-Boni
desa53
soniamit
Irena Nikolova
kolibri
mailgerganavasileva
ivel89
ViliBojkova
veselyshko_123
sofiaaa
katq8710
vesyo
GeOrGiPEEV123
ljusimsh
Iv_dn
djordan
historyfc
десистанева
bobihak
romina76
scorpionche
galya_1977
rraina84
Maya Vasileva
Prolet1234
lazarina
dramanska
alabala
dalouf
zvgogo
svetli4kad
asukar
alessina
Laura_Sunny
mimmito
iveto81
laska
Alexwolf
ddddsk
morgana07
ahmatova
gerganasto
Амарилис
teodd
sss79
Libertas
Persia
gvv
aranna
galileo414
chugreeva
silvyy
bonkans
desuni
vilencetoo
silviareg
gabimabi
belleville
alina30
Kajol
orlinaw
renka_123
lunichkata90
ANAANA
rosali
Mirinda
tuleva
matsa1978
нел-j
xati
~ i.LLusion
Merry
e.stoikova
Memento
elinceto_555
Бока
ladyb
Todomodo
eleos
Enigma
Bloody_Rose
-` nigнт_creaтure ..
Black_Cherry
perla333
Didi168
~ Mistery writer ~
137 posters

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 Empty Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
First topic message reminder :

Е нов форум нова тема :д кажете си сега за месец юли колко книги прочетохте :?

______________________________
  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 4965902g

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Мале сега като се замисля 10-12 книги за месец :p2:
Никога не съм бройкала книги те си като ги захвана ми се губят дни и седмици :typ4o:
Много от книгите чета на компа затова минават нусетно

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
5. Напоследък не ми остава много време за четене. Но ще си наваксам :love:

______________________________
За хубава книга време винаги има!

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
И при мен са 10 - 15, но още има половин месец... така, че... има време. Чесно да ви кажа, като си взех рийдъра направо се родих! (На компа се уморяват много очите.)

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
средно 3-4 книги на седмица,което е около 12 за месец

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Поне по 2 месечно

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Определено над 15, понякога омитам по 2 на ден, ако имам времето

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Привет на всички.
Да се похваля от както имам това чудо таблет чета във всяка свободна минута.Бих казала около че за месеца съм прочела около 10 книги.   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 976781486

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Отделям доста време за четене. С точност не мога да кажа, ама може би към 17-18 досега.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
може би около 10

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Около 6-7

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Около 10 книги горе- долу. Може и повече, ама децата ще забравят как изглежда майка им.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Твърде много, усещам някакво пренасищане вече :)

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Честно казано, не броя, а и често препрочитам стари...

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Около 5 книги..,но сме още в началото на месеца... :)

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Около 5-6 книги.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Не съм ги броила, но са около 10.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Този месец пет.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Ох, това вече е сложен въпрос. Как да определя точно? Тъй, като сега съм в 6 месечна почивка и имам супер много време и зависи колко голями са книгите... Средно по книга и половина на ден, а понякога и две книги на ден... Тоест твърде много. :-) Добре, че моя е свикнал с манията ми.   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 486223524

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
На месец чета около 12-15 книги, зависи от свободното ми време

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Към момента 13, чета 14-тата. През Декември свободното ми време е ограничено, но пък и книжките бяха кратички. 👼

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 4 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply